Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes célszerű ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes célszerű ismerkedni? Szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Eddig sose volt szerencsém olyan szerelemben, ami személyes találkozásból alakult ki. Gondolkodtam már azon, hogy interneten keresztül kéne össze jönni valakivel. Ti mit gondoltok az internetes "ismerkedésről"?
2010. aug. 1. 01:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az esély 1:2. Vagy bejön, vagy nem.
2010. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kösz
2010. aug. 1. 01:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Első: amire te gondolsz az az 1:1 esély!
2010. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom, hogy 1 a 2-höz. Egyébként igazad van, az tényleg 1:1.
2010. aug. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

az a baj h sajnos sok a fake.

de ha szerencséd van akkor kifoghatsz vmi normálisat:)

2010. aug. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem érdemes mert ritka hogy találsz olyat aki jól néz ki. Ha még is jól néz ki akkor meg valami gond lehet vele ha már arra kényszerül hogy neten keressen párt.

Egy jó csaj simán talál magának párt az ismerősei között, ha mégse akkor lehet hogy kicsit zaccos és azért nem beszél vele senki.

2010. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha nem laktok messze egymástól. Ellenkező esetben kínszenvedés lesz.
2010. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze sokan találják meg ott a párjukat. És általában hosszabb ideig is tart. Főleg ha nem a külső számít, mert akkor a személyiségével fog meg inkább. Persze nem árt ha valós személy és nem 100+kmre lakik tőled.

Az ilyen sulitárs meg ismerősismerőse-belterjes dolgok nem szerencsések.

Ja és "ne akkor legyél szerelmes" amikor beszélgetsz valakivel hanem ha már jó párszor találkoztatok már.

2010. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sztem nem mindig jó neten ismerkedni.:S

Nekem is pl. van egy srác,felvett msn-re,tök aranyos meg minden,de nem igazán az esetem.:S És nemsokára lehet találkozunk (másik városba lakik),neki eléggé bejövök.:/És kajak nem tudom mit csináljak..meg ő komolyabb kapcsolatot szeretne.:S Én meg még azért nem.. (15 vok)

Rossz érzés.:(

2010. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben az igazi. Ha eddig nem jött össze, akkor lehet, hogy veled van a baj. Pl. nem vagy túl zárkózott? Tanulás/munkamánia? Kockulás orrvérzésig? Önbizalomhiány? Önállótlanság? Neten sosem az emberek teljes személyiségével találkozol, csak amit kiraknak a profiljukra és amit le mernek írni az üzenetküldökben (rövid átgondolás után). A hiányzó részeket tudattalanul kiegészíted ideálisra, ezzel becsapod magad. Nem állítom, hogy lehetetlen neten ismerkedni, de egyszer úgyis meg kell történni az élő találkozásnak.
2010. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!