Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok gyereket és házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok gyereket és házasságot. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
30/F
2010. júl. 31. 20:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy tekintek egy gyerekre, mint ajándék, amely két ember szerelméből jön létre, nem pedig úgy, hogy egy teher, púp az ember hátán. Hány és hány esetet hallottam már, akik nagyon szerettek volna saját gyereket, de nem jön egyszerűen nekik össze.

Belegondoltam, az, hogy én létezem, a szüleimnek köszönhetem, ha ők nem akartak volna, nem léteznék.

Persze, ez nem egy kötelező dolog, hogy valaki gyereket vállaljon, úgy is lehet valaki értékes ember, de én szeretnék, és ezzel együtt házasságot is.

Lehet azt mondani, én most erre tettem fel mindent, hogy 33 évesen végre, nagy sokára révbe érjek, családot alapítsak.

Azt hiszem, nincs az a kincs a világon, amit felcserélnék azzal az érzéssel, amikor legelőször karjaimban tarthatom a saját gyerekem.


33/F


33/F

2010. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is közrejátszik, hogy kinek milyen élete volt.. nekem rossz gyerekkorom volt, én biztos azért nem akarok se családot, se házasságot. Nekem mindenem a karrier, és hogy sok pénzt keressek.. de nem vagyunk egyformák.. én írtóznék tőle, ha gyereket kellene nevelnem..


28/L

2010. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én se.19/F
2010. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

én se , de most még barátnőt se !

23/F

2010. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!