Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok gyereket és házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok gyereket és házasságot. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
30/F
2010. júl. 31. 20:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én se akarok se gyereket, se házasságot.. én csak pénzt keresni akarok, h jól élhessek az elkövetkező 20 évben.. utazgathassak stb.. ne pedig azon "öljük" egymást h melyikünk vigyázzon aznap a gyerekre..
2010. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
te lány vagy? korod?
2010. júl. 31. 20:56
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát megmondom az őszintét világ életemben házasságrol gyerekről boldog életről álmondtam de vhogy kb 1 éve nem vonzanak ezek a dolgok:)
2010. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok nő létemre. Nem álmodozom mert minden kapcsolat unalmas lesz egyszer és akkor nem akkarok egy ügyvédnek vagyonokat fizetni.

A külön kasza híve vagyok amit keresünk az saját számlára menjen, ha együtt élünk minden kiadás közös mert 2 ember használja a lakást. Gyereket meg azért nem akkarok mert a férfiak 2-3 éven belül rájönek hohy nehéz egy gyerekkel és lelépnek én meg nem akkarok 2 gyerekkel nyomorogni nekik se jó. Ha lenne pénzem a gyereket egyedül nevelni szülnék de addig nem.

2010. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én se szeretnék gyereket,házasság pedig nekem mindegy lenne,de inkább nem szeretnék azt se.A nélkül is lehet élni :) És én is inkább dolgozom és élem az életem. Szerencsére olyan társsal aki szintén így áll ezekhez :)

24/L

2010. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hogy találtatok egymásra?
2010. júl. 31. 22:15
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

Én viszont szeretnék gyereket, akár kettőt is, és ezzel együtt házasságot is. Én már csak ilyen konzervatív, régimódi ember vagyok. Bőven benne vagyok a korban, csak sajnos nem sikerül egy kapcsolat...


32/F

2010. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén szólva én sem tervezném komolyra a kapcsolatomat ilyen gondolkodású férfival,mert nekem tök mások az igényeim. Én nem álmodozom fényes karrierről,viszont életem fő céljának tartom,hogy legyenek gyerekeim és egy szerető férjem. A tipikus családmodell lenne az álmom,csak sajnos ma már ez is elég elérhetetlennek tűnik.

18/L

2010. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én sem szeretnék házasságot se gyereket,nekem fontosabb a karier.de azért legyen pasim,akinek fontos vagyok neki igazán,meg ugynugy én is neki:)


L

2010. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Öcsémből kiindulva nem szeretnék gyereket.. meg hát ha van gyerek ahhoz is rengeteg pénz kell hogy el tudjuk tartani meg ilyenek... S férjhez menés hát inkább no komment..
2010. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!