Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok gyereket és házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok gyereket és házasságot. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
30/F
2010. júl. 31. 20:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én se, de szerencsére nem fenyeget a házasság veszélye
2010. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan lánnyal se találkoztam még, akit el tudnék képzelni, mint feleség... de olyan nagyon nem is baj.
2010. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De mit szólnak ehhez a nők? Elhallgatod?
2010. júl. 31. 20:38
 4/24 anonim ***** válasza:
Ők se akarnak férjhez menni. Legalábbis akikkel eddig nekem dolgom volt, nem igényelték, hogy megkérjem a kezüket.
2010. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én se akarok egyet sem.Szerintem a házasság hülyeség.Csak egy papír,nem az fogja meghatározni a szerelmünket, azt,hogy összetartozunk:egy papír nélkül is tudjuk érezni azt, hogy összetartozok a barátommal:D

Gyerek meg,,,túl nagy felelősség.Nem tudnám megadni neki azt a szeretet amire ő vágyik.MIvel ezt tudom is magamról nem fogom magamat kínozni a szüléssel se, se azzal, hogy felszedek 20-30 kilót.Így a gyerekkel sem szúrok ki.Nem akarok neki se rosszat.Akkor inkább marad a szabadság-amúgy is mindig jobban szerettem és most is ,a függetlenséget , a szabadságot:)

18l

2010. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

Kevés olyan nő van, aki nem akar gyereket szerintem. Ez inkább férfiakra jellemző. Jó persze még én sem tervezgetem húszévesen a házasságot és gyereknevelést, de tíz év múlva már nem így fogom gondolni.

Házasság nem feltétlenül kell, de babára egy idő után minden pár vágyni fog :)

2010. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Bárcsak a cigányok is úgy gondolkodnának ebben a kérdésben, ahogy a legtöbb magyar... :-(

Én szeretnék feleséget és gyerekeket is.


23/F

2010. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az a baj ha ezt egy nőnek elmondom akkor aztmondja hogy csak a szexre kellek neki. Holott a házasságon és a gyereknevelésen kívül lehet még egy pár dolgot csinálni. Pl pénztkeresni. Úgy szeretnék egy nőt aki karrierista. Nem csak úgy teng leng és költi a pénzt. Na jó nem álmodozom tovább.
2010. júl. 31. 20:48
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

20:43-as


Ez a jó hozzáállás. Csak akkor lesz gyerekem, ha nem tudom hova elkölteni a pénzem. Ja és találok egy értelmes lányt, aki megszüli.

2010. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

20.43-as vagyok

Miért akkor hogy álljak a dolgokhoz?:)Azért nem fogok szülni mert így van előírva ha betöltöttél egy bizonyos életkort:DVagy hogy értetted?

2010. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!