Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm rendszeresen meséket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rendszeresen meséket néz (18 éves). Ez gáz?

Figyelt kérdés
Értelmes, normális csaj, semmi baj nincs vele, de minden este 1-1,5 órát bámulja a különböző mesecsatornákat. Én ezt cikinek találom. Szerintetek?
2010. júl. 31. 18:50
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Sok mese nem is gyerekeknek való, nem is bírják a lényeget kivenni belőle, vagy legalábbis más lényeget látnak benne. Pld. Spongyabob, Rocko, Bambula, Jaj, a szörnyek, Hé Arnold stb, lehetne sorolni. A nickelodeon jórésze erről (is) szól. Ez abszolút nem ciki, ilyen jellegű meséket nézni és szeretni inkább a humort fémjelzik. Ezenkívül vannak komolyabb (Léghajlító), vagy épp nosztalgikus jellegű mesék (Hupikék törpök, Gumimacik stb), ezek sem ciki dolgok. Összességében inkább aranyos, sem mint ciki.

Addig örülj, míg nem állandóan Hitler, a mónikasó meg győzike megy, mint nálunk :\

2010. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
100%
nem miért az baj hogy mesét néz én 26 vagyok mégis szoktam a gyerekekkel mesét nézni mikor alszanak én is szoktam nézni
2010. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
én 21/L vagyok és imádom a meséket...
2010. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
19:11 :) Hűűű... Rocko modern élete... mekkora nagy volt anno... Meg is nézem, hogy nem-e lehet letölteni valahonnan :)
2010. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Ez abszolut nem gaz szerintem, 21 vagyok es en is szeretem oket:)
2010. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Figyu, én 17 éves vagyok, és én is imádom a meséket. Órákig tudom nézni. Sőőt..néha a barátnőim is csatlakoznak :)
2010. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom a 20onéves mesét nézők táborába.

Szerintem neked a 18:56-ossal kellett volna összejönnöd, ha ez ciki szerinted. Ha már most idegesít egy szokása, mi lesz később, egy igazán rossz szokással?

Nagyon sok JÓ mese van!

2010. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és szeretem az animéket. Páromat nem zavarja. Úgy is csak akkor nézem mikor nem vagyok vele.
2010. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz, én 20/f vagyok, mégis nézek mesét, ja és van barátnőm is! ;P
2010. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj. Ha jól érzi magát Tőle, szereti, akkor nézze! Én ezt mondom. :)


Mindenkiben van egy kis gyermeki lélek, nem igaz? :)

2010. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!