Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm rendszeresen meséket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rendszeresen meséket néz (18 éves). Ez gáz?

Figyelt kérdés
Értelmes, normális csaj, semmi baj nincs vele, de minden este 1-1,5 órát bámulja a különböző mesecsatornákat. Én ezt cikinek találom. Szerintetek?
2010. júl. 31. 18:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem egyáltalán nem aranyos. Tök béna meg idétlen... Főleg, ha még terjeszti is magáról, hogy szereti a meséket, akkor tuti biztos, hogy azért csinálja, hogy "olyan jaj de kis ééédi" -nek tűnjön, na az meg okádás :S


19/L

2010. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább aranyos =3
2010. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nem terjeszti. Tök normálisan kezeli a dolgot. Mivel a pasija vagyok, elmond nekem ilyeneket. De nem hangosbemondóba...
2010. júl. 31. 18:58
 14/42 anonim ***** válasza:
Önmagában végül is nem gáz (bár nekem is furcsa), ha ettől függetlenül a korának megfelelően érett. Legalább nyugton van ;) 24F
2010. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok. máig is nézek rajzfilmeket. Nickelodeon, Disny Channel, Cartoonnetwork. Ha jó megy akkor megnézem. Am vannak olyan 30 évesek akik szintén néznek még rajzfilmeket. szóval ez nem korfüggő. csak szimplán szereti a meséket. ennyi.

L/18

2010. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
90%

Én a Magyar Népmeséket nézem,


Babi néni

2010. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Én meg a Mary Kate-Ashley Olsenes titkos ügynök mesét, meg a Sharon naplóját és az Igazság ligáját.

Ez nem tudom hogy miért baj.

Akkor mit szólnál, ha az egész szobája Hello Kittys lenne, és nem tudna egy értelmes mondatot elmondani?

Inkább örülj hogy normális barátnőd van, elvégre biztos neked is van valami stikked, amit ő talál furcsának!Emberek vagyunk!

2010. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Spongyabob 4ever :D
2010. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy hány fiú és hány lány tartja aranyosnak és nem aranyosnak az ilyet. Nekem valami azt súgja, ez csak a lányoknak olyan cuki.
2010. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
én 24 vagyok, sokszor az apámmal nézem a meséket :DDD Attól is függ milyen mese, pl spongyabob egy olyan mese, amit sok felnőtt is néz, de vannak kizárólag gyerek mesék is
2010. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!