Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm rendszeresen meséket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rendszeresen meséket néz (18 éves). Ez gáz?

Figyelt kérdés
Értelmes, normális csaj, semmi baj nincs vele, de minden este 1-1,5 órát bámulja a különböző mesecsatornákat. Én ezt cikinek találom. Szerintetek?
2010. júl. 31. 18:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Én is nézek rajzfilmeket, igaz kicsit más kategóriából, mint amik a Disney csatornán láthatóak. Nagy rajongója vagyok a Family Guy, South Park és a The Cleveland Show sorozatoknak. Igaz, hogy eleinte az én barátnőm is furcsának tartott emiatt, de már megszokta. :) 26/F
2010. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

18:56 vagyok


Oké, akkor csak simán béna meg idétlen :D


Szerintem a fiúk is simán gondolhatják, hogy aranyos, ha egy LÁNY meséket néz. Inkább akkor lenne nagy az ellentét, ha fiú nézne meséket, mert arról egy csomó csaj mondaná, hogy hú de cuki, viszont a legtöbb fiú gáznak tartaná.


19/L

2010. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Ha cikinek tartod a hobbiját, akkor talán nem illetek össze, vkinek bejön ez, vkinek nem, ha idegesít téged, esetleg megkérdeheted, hogy szokjon le róla, de ha ragaszkodik hozzá, akkor vagy elviseled vagy keresel mást
2010. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Én csajom meg a Kis hableányt nézi, meg a My little Pony-t...ez már gáz!
2010. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

19/l!

Egyáltalán nem az. Sőt, koraérett, komoly a gondolkodása, tök rendes, semmi baj nincs vele. Mint egy kis titkárnő:)

Ezt csak azért mondom hogy félreértés ne essék.

Többieknek köszönöm a válaszokat, így már másképp látom a dolgot:)

2010. júl. 31. 19:07
 26/42 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2010. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
"19:01" vagyok. Érdekes, én (magamból kiindulva) nem gondoltam, hogy ez olyan sok mindenkinek bejön. Lehet, hogy lazulnom kéne... :D 24f
2010. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Én meg a Vasfarok Királyfit, Baszafari Tanganyalában-t, A vámpírok fél egykor basznak-ot, stb...

Na meg South Park, Family Guy, Texas királyai, Amerikai Fater, Simpson család :D

2010. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Érdekes mi is 20év körüliek vagyunk...és imádjuk a meséket.Pláne a klasszikus Disney meséket.

Olyan is van ,hogy többen összeülünk meséket nézni.17-20év körüli fiatalok és mesét nézünk.Most attól mert valaki felnőttnek számit a kora alapján ,még lehet néha bizonyos dolgokba bolond...meg az nem azt jelenti,hogy állandóan olyan,mint egy gyerek...

Inkább az gyerekes aki rásüti különböző dolgokra,hogy húú ez ciki...meg ezt csak a gyerekek csinálják,és én már nagy komoly vagyok,aki komoly dolgokat csinál.Az a jó ha nem törödsz mások véleményével,hogy ki mit tart cikinek...

A mese pedig jó kikapcsolodás,jó néha csak kikapcsolni az agyad,aztán élvezni benne a képeket,az aranyos kis bolondságokat,zenéket stb. nem gondolni komoly dolgokra.

2010. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Inkább nézzen mesét akár egy 30 éves is mint az utcán drogozzon. Semmi rossz nincsen benne.
2010. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!