Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha kb 1-2 hetente tudnánk találkozni. Egyetemisták vagyunk, más városban. Sajnos nem elég megalapozott a kapcsolat, mert előtte 2 hónapot jártunk, viszont elég komoly lehetne kettőnklet tekintve.
2010. júl. 30. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a semmi.
2010. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is most vágtam bele egy távkapcsba...nem tehetek róla, sokan azt mondják, így nem lehet megszeretni senkit, hát mi megszerettük egymást....
2010. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Több mint fél éve élek távkapcsolatban. Én az utazást blicceléssel oldom meg. Olcsóbb még úgy is, ha néha elkapnak, ami még nem fordult elő.
2010. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt már nekem is 4 távkapcsom, nem működtek sokáig, de ezt most komolyabbnak érzem.
2010. júl. 30. 22:16
 5/11 Holdtündér ***** válasza:
Nekem 4 évig tartott egy ilyen kapcsolatom. A vége felé már annyira elegem volt a többórás utazásból, hogy mire odaértem, inkább haza vágytam az ágyikómba.
2010. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha hetente tudtok találkozni, akkor az nem olyan vészes. Ha két hetente, még az sem. Mennyire nagy távolság lenne köztetek?
2010. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
150 km. Eddig nem működtek a távkapcsolataim, de ezt az egyet tényleg sajnálnám
2010. júl. 30. 22:31
 8/11 anonim ***** válasza:

nálatok azért ez megoldható mert amint kezdődik az egyetem 1 városba lesztek, csak a nyarat kell kibirni. Amúgy meg szerintem ez hosszú távon kivitelezhetetlen, mert borzalmas ha nem tudsz bármikor a szerelmeddel lenni, nem tudod megosztani vele az örömödet, fájdalamadat, csak hetente pár órára. Szerintem az ilyet nem is lehet kapcsolatnak nevezni, mert nincsenek igazi közös élmények, tapasztalatok. ALig akad valami. Hiába mondják a felek, hogy milyen jól kijönnek egymással, ha alig találkoznak. Az alatt a rövid idő alatt mindenki a legjobb arcát mutatja, de lehet, hogy már rég egymás agyára mentek volna, ha napona-2 naponta találkoznának... Hiába vannak együtt távkapcsolatba már 1 éve, ha a találkozásaik alacsony száma miatt olyan mintha csak 1 hónapja lennének együtt.

Szerintem a távkapcsolat= alkalmi kapcsolat.

2010. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy most még nem vagyunk távkapcsolatba, csak leszünk, és megbolondulok, ha ezt abba kell hagynom.
2010. júl. 30. 22:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, jobb mint a semmi, de ha a végén szétmentek amire nagy az esély a táv miatt, és az egyik még szereti a másikat, akkor annak nagyon rossz, de lehet mindkettőtöknek az! Nekem rosszabb volt, mint a semmi!
2010. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!