Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdeklem meg ot vagy nem?

Figyelt kérdés
Ismerjuk egymast 1 eve...meg tavaly jartunk 2 honapot. Miutan szakitottam vele, megszakadt a kapcsolat, de iden, januarban felkeresett, es felvett msnre. Nekem akkor volt baratom. Egyszer o 1 partyban nagyon berugott,s felhivott reszegen es szerelmet vallott. Ez volt majusban. Azota szakitottunk a baratommal, es en is elkezdtem iranta erdeklodni. De most 1 hete ilyet mondott a telefonba, hogy: most dontenem kell, kozted, es 1 masik lany kozott. Azota nem keresett. De az a vicces az egeszben, hogy mig volt baratom, addig minden este felhivott telon, es beszeltunk 1 orat.Most igy az elmult 3 hetben alig beszeltunk, viszont volt nalam 3szor csak ugy, de nem volt semmi, nem jott be, csak a kapuban beszelgettunk. Mit tegyek? Lepjek en? (18|L)
2010. júl. 29. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek eléggé olyan hangulata van,hogy amíg volt valakid csak addig kellettél volna neki..
2010. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de o utana is keresett...es o segitett felallni a padlorol a szakitas utan...
2010. júl. 29. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy már annyira nem vonzódik hozzád, hiszen sokáig akart, de nem volt rá lehetőség. Egy idő után lankad az emberben a vágy, főleg, ha más is az útjába került...

Lehet benne van még a dolog, csak már nem mer lépni.

Tisztázhatnád, hogy most már végül is vevő vagy rá :)

2010. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet h ezt fogom tenni...csak felek, hogy elveszitem, mint baratot :S
2010. júl. 30. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!