Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Reménytelenül beleszerettem a legjobb barátomba már több mint fél éve. Sajnos nem lehetünk együtt, mivel ő csak barátként érez irántam, de ettől az érzéseim nem változnak :( Úgy érzem, hogy le tudnám vele élni az életemet, de tudom hogy ez nem valósulhat meg :( A szívem szakad meg, amikor azt meséli hogy mennyire szeretne már egy kapcsolatot, és tudom, hogy én egyáltalán nem érdeklem :(

Légyszi normális válaszokat, nagyon el vagyok keseredve :(

21/L


2010. júl. 29. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, sajnállak:S
2010. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy egy független fiú és egy lány, akik hosszú ideje sokat vannak együtt, örökre csak barátok maradnak.

Egészen biztos hogy tévedsz.

Szerintem pont ugyanazt gondolja, mint Te

2010. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos biztosan tudom hogy mással szeretne járni :( Mindig elmondja ilyenkor hogy mennyire rossz lesz ha majd kevesebbet fogunk találkozni de ez az élet rendje... Fogalmam sincs hogy fogom őt kiverni a fejemből :'(
2010. júl. 29. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia Én is ugyan igy voltam kajak bele szerettem 1 lányba

de nem lehetett az enyém :( sokat sirtam utánna aztán rá jöttem ha nem beszélek vele nem találkozok vele akkor nekem jobb kb 1 évig szerettem hát most kb 1 hónapja talán nem érzek iránta semmit sem de meg lehet h csak azért mert már rég láttam pedig itt lakik

2010. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elöző vok probáld meg te is ezt h nem beszélsz vele meg nem találkozol vele én már azt szerettem volna ha utáltam vna :S
2010. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, csak ő a csoporttársam a suliban :S nem tudom elkerülni :S
2010. júl. 31. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
elöző vok akkor nem tom tudom h nagyon szar lehet :/ igy voltam énis :'(
2010. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!