Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik. Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Barátom elment 3napra dolgozni, elég jól keres majd ezért, de nagyon messze van, egésznap sírok, szombaton jön haza, sírva váltunk el... nagyon szeretem..:( Elmeséltem a barátnőmnek,szerinte ez beteges...más is van így?Rettentően hiányzik..l/17
2010. júl. 28. 22:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Azért 3 nap miatt ekkora hisztit vágni kissé tényleg beteges. Oké, szereted, ez szép is, de 3 NAP?! Nincs neked magánéleted?
2010. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Akik adják alá a lovat, hogy ilyen a szerelem, az a normális ha egy pár 3 nap után már lelki beteg, hogy nem találkoztak, azoknak nincsenek barátaik vagy mivan?! Amúgy is jót tesz egy kapcsolatnak, ha néha egy kis időt is külön töltenek, találkoznak a barátokkal, akik így kevésbé érzik elhanyagoltnak magukat és a többi. Aztán meg újra látják egymást, és mehet az örömködés. Sokan ennél sokkal több időket kibírnak tized ennyi hisztivel...
2010. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy ki milyen..ő is egy ilyen ragaszkodó típus...na és aztán?? ha talál magának egy olyan fiút aki ezt viszonozza és ő is ugyanígy rakaszkodik hozzá akkor ezzel nincsen semmi baj. Azokat meg rendkívül sajnálom akik csak havonta egyszer találkoznak de ők tudják ha nekik ez így jó akkor csak hajrá, szeintem annak meg nagyon nincs értelme... ké mondjuk egész nap sírni az túlzás...menj emberek közé barátaiddal vásárolgatni meg stb
2010. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

09:00

Na ott a pont totálisan igaza van abba amiket leírt!!! (Y)

2010. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Azért 3 nap nem olyan sok idő.. persze megértem hogy hiányzik a barátod..dene túlozd el. :D én már 2 hete nem láttam a pasim. =/ nagyon hiányzik de hétvégén tali már alig várom. :)
2010. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
9:00-nak üzenem, hogy nem jókedvemből nem láttam még a vőlegényemet ebben a hónapban, elhiheti.
2010. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ma már együtt vagytok nem de? :)
2010. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!

Deee...hazajött!!!!!!! vele voltam egész hétvégén!

Boldog vagyok! köszönöm!!!!!!

2010. aug. 1. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!