Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik. Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Barátom elment 3napra dolgozni, elég jól keres majd ezért, de nagyon messze van, egésznap sírok, szombaton jön haza, sírva váltunk el... nagyon szeretem..:( Elmeséltem a barátnőmnek,szerinte ez beteges...más is van így?Rettentően hiányzik..l/17
2010. júl. 28. 22:15
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Persze nem sírhatok neki, felhív próbálom visszatartani, tudom,hogy neki is nagyon nagyon nehéz...muszáj kibírnom...

Ezek,s hasonló videók szólnak egész nap ... :

http://www.youtube.com/watch?v=uHjioxCrTgg&feature=related

2010. júl. 28. 22:17
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
pénzéhes vagy.
2010. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Hogy lenne pénzéhes ha egyszer a párja hiányzik?? -.-"

De hülye vagy...


sztem semmi baj nincs ezzel...a lányokat általában jobban megviselik az ilyesmik.

2010. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés...ez normális...csak szerelmes vagy =)
2010. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Van aki havonta egyszer látja a szerelmét, drágám...
2010. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

"Barátom elment 3napra dolgozni, elég jól keres majd ezért"


ezt valahogy nem kellett volna beleírni, ha nem lenne fontos.

2010. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Persze hogy más is van igy:)

Mint pl jó magam:$:D

Az én barátom most már kint van 1 hete némethországba és én is sirtam hogy mennyire hiányzik meg h nincs velem

Máár csak 1 hét és jöön:)(L)

Már én nem sirok mert tudom,hoy visszajön

+ nap nem sok idő:)

Foglald el magad és nem fogsz egésznap sirni:)

Jaa a barátnődről meg annyit hogy sztem tiszta hülye(N):D Na sijaa

2010. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy 25 napja nem láttam a vőlegényemet, és még van 6 nap hátra. ne hisztizz. HÁROM NAP!
2010. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
3 nap akart lenni:)
2010. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Pénzéhes vagyok? NEM! Nagyon NEM! Azért kell megértenem, mert nem áll valami jól anyagilag, és ezzel most jól keres, és ezért nem sírhatok neki,mert tudom,hogy nki is nehéz...

De a barátnőm szerint meg beteges, hogy így viselkedek...nagyon nehéz.:( köszönöm a normális válaszokat!... megpróbálok változtatni..:|

2010. júl. 28. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!