Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik. Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Barátom elment 3napra dolgozni, elég jól keres majd ezért, de nagyon messze van, egésznap sírok, szombaton jön haza, sírva váltunk el... nagyon szeretem..:( Elmeséltem a barátnőmnek,szerinte ez beteges...más is van így?Rettentően hiányzik..l/17
2010. júl. 28. 22:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
1 hónapja és 6 napja nem láttam a barátom. Szerinted milyen? :/
2010. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

mi 1év 5hónapja vagyunk együtt idáig egyszer volt az h nem találkoztunk egy napot de mer vmiér haragudtam rá és ő is rám,de vhogy hál istenn sikerült elfelednem,nemtudom miért volt csak arra emlékszem hogy tiszta agresszív állat voltam,bunkó,köcsög mindenkivel,hirtelen haragú és belül keseredett és vártam hogy keressen fel már de semmi és én is sírtam,amúgy engem anyámék elakartak küldeni 1HÓNAPRA vmien rokonhoz áhh én öngyilkos lettem volna náluk:(

16L

2010. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni milyen rossz lehet :/ nekem is nagyon hiányozna a barátom ha elmenne 3 napra...és sztem nem vagy pénzéhes csak azért írtad bele hogy jól keres a 3 napért hogy értsük miért hagyott ott pár napra.

Nincs ezzel semmi gond. Kitartás gyorsan letelik az a 3 nap :)

2010. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Szia!!Az én barátom külföldön dolgozik,5 hónapot.Ez van sajnos,de ha nagyon szereted a másikat és ő is viszont szeret nincs semmi gond.Hiányzik nagyon,viszont ha hazajön és újból együtt leszünk..:P
2010. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

oké, hogy van, aki egyszer látja a szerelmét, de a pároknak, akik már összeszoktak, nehezebb. Elrángattak kötelező programként koleszos kirándulásra, három napra. Péntek reggel láttam utoljára, egész hétvégén telefonáltunk.. nehéz volt, folyton sírtam és nem tudtam nevetni. Ez nem beteges, csak szerelmesek vagyunk. Ez ellen nem lehet mit tenni. Van, aki szerelmes, de hűvös, van, aki érzéki vagy temperamentumos, de van, aki annyira kötődik a párjához, hogy elveszettnek érzi magát nélküle. A lányok többsége - a normálisabb fajta szerintem - ilyen..

17/L

2010. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Először 3 hónapot olvastam, és akkor még nagyon sajnáltalak, hogy szegény lány, negyed évig nem látja a barátját..de basszus 3 NAP?

Én elhiszem, hogy hiányzik, de ezt nagyon eltúlzod. Már ne is haragudj, vannak akik havonta vagy még annyit sem látják a szerelmüket, és kibírják. Nem szabad ennyire egymásra tapadni.

2010. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy babám!! Én is megörülök ha nem látom akár 1 napot is a barátnőmet!! Sőt a pár óra nem látás miatt is kivagyunk!! Bár lehet azért mert még frissek vagyunk... ahjjj most is hiányzik.. életem <3

Nyugodj meg Drága hamar elmegy a 3 nap.. szerkessz neki valami közös videót vagy nem tudom...írj Neki verset... vagy nem tudom.. áhh csak tippelgettem de télleg kitartás hamar elmegy a 3 nap ;)

2010. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Jó tudni,hogy vannak még ilyen emberek...!!

És igen,sokat számít a 3nap.

Holnap hívtak a haverok, hogy menjek átt,kártyázunk egyet,áttmegyek, nemhiszem,hogy tuti lesz,de megpróbálom jólérezni magam!

Utólsó válaszoló.:) Jó nézni,hogy ennyire szereted a barátnőd!

2010. júl. 28. 23:12
 19/28 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj mert 3 nap tényleg nem a világvége,gondolj csak bele h. milyen rossz lenne ha havonta, esteleg több hónap kihagyása után találkoznátok,elhiszem hogy hiányzik,de ezt el kell viselni...
2010. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Valahogy csak kibírod, végülis nem a világ az a 3 nap! Meg ha tudod hívd fel telefonon és beszélgessetek:)
2010. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!