Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért minden fiúnak a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden fiúnak a ronda k*rvák kellenek?

Figyelt kérdés

...amikor vannak szép rendesek? :)

de tényleg. A legjobb barátnőm nagyon szép csaj, és okos is, kedves, aranyos, igazi főnyeremény, fiúkat valahogy mégsem érdekli. És közben nézzük, hogy kortársaink nagy része egy ocsmány libával jár, aki már a fél városnak megvolt. Na ez miért van így? Ha k*rva kell nekik, akkor már legalább szépet válasszanak -.- 16L


2010. júl. 28. 18:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
nem, azt nem barátnőmre értettem. az már másik kérdés :D és köszönöm az összes választ
2010. júl. 28. 20:13
 22/28 anonim ***** válasza:

Eltaláltad: úgyse:P

Elhiszem, hogy vannak ilyen szép lányok, ezért is írtam csak 99%-ot:) De abban erősem kételkedem, hogy egyszer is lesz szerencsém olyan lányhoz aki szép és normális.

21F

2010. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ja a másik meg , megismertem 1 év alatt 3 ilyen nagyon szép és aranyos csajt (közös hobbiból adódóan), de mind komoly kapcsolatban van... ez ugye megint csak azt erősíti meg bennem , h úgyis foglaltak :P
2010. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kérdező írja: "nővére van ugyanolyan szép, mint ő, eddig két pasiját láttam, hát magamban mind2re azt mondtam, h elég csúnyácska... de ellenben aranyosak nagyon. barátnőm és én is úgy tartjuk, hogy nekünk is ilyen pasi kell majd :P úgyhogy vannak még lányok, akiknek nem a külső számít elsősorban."


Hát, a jóképű haverom jóképű bátyja épp így szedi össze a nem nagyon szép lányokat, de mi is hágnánk bármelyiket... Úgyhogy vannak még srácok, akiknek nem a külső számít elsősorban.

2010. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

én nem vagyok ilyen.. nekem a normális lányok kellenek :s

17/f

2010. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"ja, meg még azt vettük észre, hogyha együtt vagyunk valahol, hozzám sokkal több fiú jön oda, mint hozzá, pedig én tök átlagos vagyok."


Ez így is van. Nem a jó csajhoz kell odamenni, hanem a rusnyához. Mert a rusnya el lesz ájulva, hogy egy jó pasi HOZZÁ jött oda, a csak meg tűri, mivel a barátnőjét nem akarja leégetni :) Kicsit dumálni vele aztán mikor végre eltakarodik pl. a vécébe el lehet kezdeni fűzni a jó csajt, akinek addigra vagy megtetszettél vagy nem.

2010. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

kis javítás:


a jó csaj meg tűri...


Késő van már :)

2010. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én az olyan csajokra bukom, mint a barátnőd, okos, és szép barátnőim voltak, és épp szingli vagyok, szóval üzenem, hogy írjon privit, és beszélhetünk...:)


22/F

2010. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!