Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért minden fiúnak a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden fiúnak a ronda k*rvák kellenek?

Figyelt kérdés

...amikor vannak szép rendesek? :)

de tényleg. A legjobb barátnőm nagyon szép csaj, és okos is, kedves, aranyos, igazi főnyeremény, fiúkat valahogy mégsem érdekli. És közben nézzük, hogy kortársaink nagy része egy ocsmány libával jár, aki már a fél városnak megvolt. Na ez miért van így? Ha k*rva kell nekik, akkor már legalább szépet válasszanak -.- 16L


2010. júl. 28. 18:26
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Azért van így mert egy ronda ku-rvát szarrá kurhatnak mig egy szép igényes nem biztos hogy hagyja magát
2010. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

mert a szépnél be se probálkozok mert ugyérzem nincs vagy kevesebb az esélyem.

és kurv*nak eddig mind kva volt.

a szép is a gyönyörű is a csunyácska is meg a retök is!

tapasztalat.

2010. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés, nekem se ők jönnek be, de normális szép lányokat alig találni...


17f

2010. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

és nyilván a barátnőd nemlehet tulszép se okos ha nemkell a pasiknak.

ez egyszerű logika!

2010. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert az lehet megdugni könnyen!


A jó nők, akik "szépek, okosak, kedvesek, aranyosak" általában csak húzzák a fejed hónapokig, közben szívják a bankkártyádat lefele és a végén vagy van keksz vagy nincs és lelép egy pénzesebb csávóval.

2010. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Gondolom, velük könnyebben megtehetik ugyanazt.
2010. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A csúnyák meg nem kellenének a pasiknak, ezért azzal kompenzálják hogy könnyen odaadják magukat. Erre már jobban kapnak a fa.szok.
2010. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
nekem se olyan kell de rövidtávon ha kanos vagyok...
2010. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Hát igen eggyetértek veled 100%-ban... Itt is ez megy de én nem agyok ilyen.. nekem pont hogy olyan lány kellene aki nem olyan dehát nem találok sajnos:( azok a rendes lányok meg mind olyan srácokért vannak oda akik pont olyan k*rvákkal járnak mint amit leírtál....

19F

2010. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Diablo3 válasza:
Linkelj képet, hogy lássuk, tényleg szép-e!
2010. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!