Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért minden fiúnak a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden fiúnak a ronda k*rvák kellenek?

Figyelt kérdés

...amikor vannak szép rendesek? :)

de tényleg. A legjobb barátnőm nagyon szép csaj, és okos is, kedves, aranyos, igazi főnyeremény, fiúkat valahogy mégsem érdekli. És közben nézzük, hogy kortársaink nagy része egy ocsmány libával jár, aki már a fél városnak megvolt. Na ez miért van így? Ha k*rva kell nekik, akkor már legalább szépet válasszanak -.- 16L


2010. júl. 28. 18:26
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Ez marhaság!Ha szép akkor biztos megtalálná valaki.Itt valami más gond van!
2010. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

18:42


igazad van!!!

2010. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
18:42 szntem is lehet ott valami
2010. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

bocsi, de nem fogok a legjobb barátnőmről ide képet linkelni. Elhihetitek, hogy szép, mindenki ezt mondja :)

ja, meg még azt vettük észre, hogyha együtt vagyunk valahol, hozzám sokkal több fiú jön oda, mint hozzá, pedig én tök átlagos vagyok. És aranyos lány, nincs vele semmi baj, kedves mindenkivel. Az ilyen fiúkkal, akiknek a csúnya k*rvák kellenek, nem mondanám, hogy kedves, de nem is bunkó. Annyitól, hogy tök semlegesen viselkedik velük, már a fiúk nem mernek próbálkozni?

2010. júl. 28. 19:09
 15/28 anonim ***** válasza:

Egy szép lánynál 99%-ig biztos vagyo benne, hogy esélyem sincs. Se komoly kapcsolatra, szexre meg végképp nem. A "ronda k*rva" meg könnyen kapható, szinte biztos, hogy azonnal szétrakja a lábait. A szép k*rva sokat kér cserébe.

21F

2010. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
pedig szerintem simán bepróbálkozhatnátok szép lányoknál. Barátnőmet nem érdekli a külső, és képes lenne összejönni egy tök átlagos fiúval. Persze, erre most azt mondjátok, hogy úgyse :) na akkor mondok egy példát: nővére van ugyanolyan szép, mint ő, eddig két pasiját láttam, hát magamban mind2re azt mondtam, h elég csúnyácska... de ellenben aranyosak nagyon. barátnőm és én is úgy tartjuk, hogy nekünk is ilyen pasi kell majd :P úgyhogy vannak még lányok, akiknek nem a külső számít elsősorban.
2010. júl. 28. 19:31
 17/28 anonim ***** válasza:
A ronda k*rva zokszó nélkül széttárja a lábát minden második férfinek,pont azért mert nem kellenek senkinek,a férfiaknak is csak egy-egy rövid numerára az ínségesebb időszakokban,mindezt ráadásúl ingyen s bérmentve,melyik pasi lenne olyan lüke hogy az ilyet kihagyná,én nem irigylem az ilyen nőket/lásd diszkókban a wcben már megkaphatóak/egy szép k*rvához viszont már pénz kell nem is kevés,s még így se biztos hogy a pasijé lesz legfeljebb 1kósza élvezet erejéig de még arra se.A szép csinos dekoratív nők pláne ha okosak ügyesen kitudják használni az élet adta helyzeteket előbb húzza le a bankártyádról a pénzt mint hagyja magát meghúzatni,vagy ha meg is teszi azt is pénzért vagy bármi anyagi javakért/lakás,kocsi stb/s megmondom őszintén jól is teszik.Aki meg buta és csúnya is, marad a szórakozóhelyek klotyója meg a fél város ingyen....
2010. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hát ezzel énn úgy vagyok , hogy egy nagyon szép csajnál kb lehet 10% esélyem , így meg sem próbálom inkább.És itt most hiába cagytok esetleg tényleg olyan lányok a barátnőddel , akiknek nem a külsőság számít , a nagy átlag nem ilyen és ezért általánosítok (meg sztem nem csak én) , + volt egy rossz élményem már egy nagyon szép lánnyal , valszeg nálam ez is közrejátszik.
2010. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy szép, de ha kiesik a saját száján, akkor vénlány marad. Néha nem a szépséget egy kevés IQ-ra cserélni.
2010. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Ha k*rva kell nekik, akkor már legalább szépet válasszanak -.-"

Azt ugye vágod, hogy most qurváztad le a barátnődet XD

Egyébként a szép lányoktól félnek a fiúk. Tipikusan "úgysincs esélyem nála, nem is pazarlom az időt" - mentalitás. Kicsit közvetlenebbnek kellene lennie a barátnődnek.

2010. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!