Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Most ballagtunk,és kiderült hogy volt o.társamnak tetszek,de bejön neki egy másik csaj is,de az elhajtotta. Most azt mondta eggyik srácnak hogy tetszem neki,másnap meg nem,utána meg nem tudja.. A találkozást nem ellenezte,hogy jobban megismerjük egymást,de nem tudja hogy járna e velem. Most akkor valyon mit érezhet,vagy mit tegyek?
2010. júl. 28. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szoval 4 ev alat nem sikerült eleg jol megismerni. o.O

Milyen osztalytarsak vagytok ti??

2010. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Istenem...Általánosból!!!
2010. júl. 28. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor 8 év alatt?:S
2010. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Istenem... eggyik; valyon!!!!!!

Szerintem menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy szúrná-e a fosódat. Ha még akkor sem tudja, hogy járna-e veled, akkor keresd meg azt a cigány srácot aki kolbászolna fehér lánnyal (Cigány vagyok de fehér lányt akarok kolbászolni hogy csinájam?).

2010. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ló nincs jó a szamár is effektus szerintem hagyd
2010. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!