Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi is ez nálatok? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi is ez nálatok? (Lent)

Figyelt kérdés
Megtudjátok egy bizonyos helyről, hogy bejöttök egy srácnak, de előtte még azt hiszitek h csak barátként tekint rátok. Beszéltek egy találkát, de nem lesz belőle semmi, megbeszélitek másnapra. Másnap meg nem vagytok online sehol, És mikor feljöttök e-mail-re, msn-re, nem írtok neki semmit? Hanem más srácok képeit, videóit kommentálgatjátok egy közösségi oldalon? Mielőtt megtudta h mi a szitu, tök más volt... Vajon ez mit jelent? Kort és nemet írjatok pls! 22/F 19/L
2010. júl. 28. 02:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a lány szerint jól nézek ki, még pár hete mondta!
2010. júl. 28. 02:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Na most te melyik vagy?A lány vagy a fiú?Eléggé zavaros...
2010. júl. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én vagyok a fiú
2010. júl. 28. 02:49
 4/8 anonim ***** válasza:
biztos te vagy a fiú? nekem vhogy nem úgy tűnik. teperj bazzeg, ha első találkán megkapsz mindent mit vársz a másodiktól?...semmit. igy érdekesebb a dolog
2010. júl. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vágom... eléggé gyerekes viselkedés... ha tetszik nyomulj rá (persze normálisan, és ne neten), max lepattint, nem nagy cucc. Hajrá
2010. júl. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél töketlen!Felhívod telefonon és megbeszélsz egy randit.Igent mond vagy nemet.Az msn-t meg hagyd meg a kamaszoknak,férfi ilyesmivel nem bu-ziskodik.

Egyébként amit a lány csinál kocoltatás szagú.Úgy van vele,ha nem mert odajönni hozzám,annak ellenére,hogy tetszem neki,biztosan tétovázó,mulya,balfácán.

A habozásról bővebben:

[link]

2010. júl. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szörnyű. Férfi vagyok, és se msn-t, se emailt nem használok, max sms-t. Mi ez a cyberbuz1iság manapság? Megdugni is online akarod? Legyél már egy kicsit tökösebb!

25/f

2010. júl. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem nem kéne így pasi, hogy közösségi oldalakon ír üziket a csajoknak...de ezt te tudod, ha téged nem zavar, akkor oké. Mit jelent ez nálunk? Nálam azt, hogy várom, hogy a pasi jelentkezzen, vagyis tárgytalan az egész. Nehogy én teperjek már...emeld meg a telefont, és hívd el. Bumm.
2010. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!