Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én is váljak ilyenné vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is váljak ilyenné vagy mi?

Figyelt kérdés
2 hónapig irtózatosan szerelmes voltam egy lányba. Úgynézett ki, h énis tetszek neki.. Ilyen feszülős nadrágos pasikkal lógott de gondoltam , h ezek csak a haverjai.. Ilyenekkel ki tudja járni?? Erre másnap mikor erőt vettem magamban , h elmondjam neki hogyanérzek egy ilyen kék feszülőnadrágos sráccal csókolózott!.. Egy világ tőrt bennem össze.. Este msn enen beszéltünk és kivolt neki írva gyors üzenetbe a srác neve szivekkel..A képe pedig a cipőjük volt a sráccal.. a srácé vans volt.. Szerintem förtelmesek a vansok.. Rá írtam és végül kilyukadtunk a tárgynál.. Igen jártak és nemhajlandó nem feszülős nadrágos úgynevezett csőnadrágos pasikkal járni és gördeszkások tetszenek neki meg a hosszúhajuak.. Mondta hogy egyátalán nemvagyok az este, csak barátként bír. Tudom, hogy ez az őrület hódít hogy csőgatya deszkáázás bmx ezés de ez túlzás.. Kezdek irigy lenni.. Ezek olyan könnyen találnak lányt!! Mi az isten lett? holvannak azok a lányok akiknek az igazi férfiak tetszenek??:(( Én nemhordok csőnadrágot nem deszkázok nem bmx ezek a hajam se hosszú.. tüsis.. Lenne a lánynál esélyem ha tömegfiuvá vállnék?:((
2010. júl. 27. 23:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
őt nem fogod megkapni, bocs, ez van. De nem is érné meg..aki csak a csőgatyára bukik..ááhh elég sekélyes lehet lehet két hét után megunnád, mert olyan unalmas, és csak a körömlakkjáról tud beszélni..sztem te jobb lányt érdemelsz. próbáld elfelejteni
2010. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Aranyos,hogy meg akarnál érte változni..és eléggé butaság is. Ha ő a gördeszkásokra bukik,nem tudsz mit tenni ellene.

Keress egy másik lányt.=) Bár megértem,hogy most nem akarnál csajozni..azért remélem találsz vkit.

(És már nem azért,de nem tudom nem megjegyezni,hogy elég rossz a helyesírásod :D)


L.15

2010. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%

1. Mi a f@szom az a vans?! Megint egy új buzeráns irányzat?


2. A csőgatya csak ízlésficamos csajoknak és buznyákoknak való!


3. A punci eléggé sekélyes hja külsőségekre bukik. Húzzál deszkás gatyát, döngesd meg aztán dobd és közöld vele hogy lelkileg sivár és elgondolkodhat rajta hogy mi alapján választ legközelebb!


Keress egy normális lányt!

2010. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

1.Vans-->cipőmárka (Drágább cucc )


2.Mindenkinek más az ízlése...-.-'


3.A kérdező fiú sztem nem arra vágyott/vágyik,hogy lefektesse a csajt...Nem mindenki olyan.És nem is biztos,hogy a csaj egy r_banc.


4.Te egy igaz tahó állat lehetsz,abból amiket írtál,ezt veszem ki.


:)

Előző,L.15 :P

2010. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Egyet értek..

23:34 voltam

2010. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én a "tahóval" értek egyet, ha vki csak bmx,deszkásokkal hajlandó összejönni, akkor az nem ízlés, hanem látszatqrva, és ő is annyit érdemel h csak kinézet alapján ítéljem meg.
2010. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Így jár az aki habozik.Megérdemled.A kinézet,öltözködési stílus csajozásnál semmit nem számít,a fellépés a nyerő.A homárnak öltözött srácnak van töke,neked meg még nincs.Kb ennyi történt.
2010. júl. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

01:32 nagyon nem...:D

Nem lehet zsánere a csajnak v mi?-.-'

És nem ízlésficam,ha vkinek a deszkások vagy a bmx-esek jönnek be..:S Egyszerűen mindenki más..de úgy látszik,nem fogod fel:D



L.15

2010. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

tegnap 00:12


Én vagyok a tahó. Attól hogy a csaj megfektethető egyáltalán nem ribanc!!! Viszont, ha lelkileg ennyire sekélyes és nem nézi az emberi értékeket, csak azt hogy ki mit hord, akkor megérdemli hogy kihasználják!

A csőgatya, (ami nem is igazán cső hiszen szűkül!) tepsisegget csinál kiemeli a satnya lábakat és a széles, alaktalan csípőt! Na persze az ostoba divatmajom kis csajoknak ez jön be mert ez a menő a tévé szerint! A nőiesség és a nőies formák ilyenmód való durva torzítása és elbénásítása, minden csak nem jól kinéző!!! Aki tölcsérgatyát hord (nálatok ez a csőgatya) annak nincs jó ízlése!

Ez nem arról szól hogy mindenkinek más az ízlése, hanem arról hogy az embert kell látni, és nem a ruhát!Márpedig ha ez alapján zárja ki valaki a kapcsolatot egy másik valakivel, az lelkileg nagy fejletlenségre utal és megérdemel egy jó kis leckét!

2010. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez az tahó! Én a megnyugtató vagyok. :D Nem fogom fel, hogy mindenkinek más az "ízlése"? :D Ez nem ízlés, hanem magamutogatás... Ti vagytok a hibásak ilyen téren, és nem mi. :) Ahogy tahó mondta, a "tölcsérgatya" vagy mi az isten, ízléstelen. Volt barátnőm is mondja, hogy neki milyen nagy a segge, meg vastag a combja... Akkor mi az istenért járt ilyenekbe... Ezért dobtam is. :D
2010. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!