Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Héé! Segíttenétek? Ottalvós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Héé! Segíttenétek? Ottalvós dolog? :]

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy együtt vagyok a barátommal 5hónapja.


Még nem feküdtünk le, de esett szó róla. Mondta, hogy jó lenne ha ott aludnék nála, és jó lenne már reggel együtt ébredni. Mondtam neki, hogy én benne lennék.


Viszont... Úgy érezném reggel nem tartana szépnek, mert a hajam mindig úgy áll, mint akit megcsapott a 220 :D és smink nélkül sem vagyok valami szép, és mindig azon lennék, hogy vajon mit gondolhat rólam? :(


És emiatt nem igazán akaródzok vele aludni, pedig már akarom én is..és szeretem is.


ő 19F én 17L

Mit gondoltok erről?


2010. júl. 27. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát saját tőrténetem.:D

Reggel bnőm mellet ébredtem...:D

És eléggé furán nézettki kócos haj semmi smink...

ránéztem eléggé megrémültem de vette h mi a szitu...egy jót nevettünk és utána egy jot kufircoltunk.:D

17/F

2010. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
az elején ugyan ettől féltem.. aztán elmondtam neki, és azt mondta, a legeslegszebb vagyok reggelente :)nyugi, L/17
2010. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj, ez így annyira gyerekesnek hangzik! Ilyesmi miatt nem kéne aggódnod.


Én szinte minden nap vasalom a hajam, mert amúgy göndör, úgy viszont nem áll jól, de ha együtt vagyok a barátommal, akkor sosem foglalkozok azzal, hogy mennyire van begöndörödve a hajam, vagy hogy van-e rajtam smink. Őt sem zavarja. Korábban sem csináltunk ügyet ebből, mert minek?


Smink nélkül, kócosan is te ugyanúgy te maradsz. Ha szeret, akkor nem fogja izgatni.


17L, barátom 19F

2010. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs is jobb, mint reggel egy kisimult arcú, tiszta bőrű, és kócos csaj mellett ébredni. Tényleg! A természetesnél nincs szebb, attól ijednék meg, ha ugyanúgy nézne ki, mint előző délután a moziban.

25/f

2010. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!