Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Héé! Segíttenétek? Ottalvós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Héé! Segíttenétek? Ottalvós dolog? :]

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy együtt vagyok a barátommal 5hónapja.


Még nem feküdtünk le, de esett szó róla. Mondta, hogy jó lenne ha ott aludnék nála, és jó lenne már reggel együtt ébredni. Mondtam neki, hogy én benne lennék.


Viszont... Úgy érezném reggel nem tartana szépnek, mert a hajam mindig úgy áll, mint akit megcsapott a 220 :D és smink nélkül sem vagyok valami szép, és mindig azon lennék, hogy vajon mit gondolhat rólam? :(


És emiatt nem igazán akaródzok vele aludni, pedig már akarom én is..és szeretem is.


ő 19F én 17L

Mit gondoltok erről?


2010. júl. 27. 21:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
javítás : segítenétek *
2010. júl. 27. 21:38
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyan mi lenne, nevettek egy jót, aztán rendbe szeded magad... Biztos nem zavarná...
2010. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha szeret, akkor elfogad olyannak amilyen vagy. Amúgy ezért ciki ha agyonra sminkeled magad, mert ha meglát smink nélkül lehet meglepődik.. Ne félj! Ha szeret nem lesz gond :)

Gondolj bele mi lenne, ha együtt élnétek :D

2010. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Annyira nem durván sminkelek. Csak szemcerka és spirál.

Köszi :D :$

2010. júl. 27. 21:41
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem mehetnél robogóval. így reggel csak felkapod a sisakot, h. sietned kell. frizuragond megoldva.
2010. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hehe :)))


Vagy akkor aludjak mellette sisakba.. :D:D

2010. júl. 27. 21:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Ugyan, észre se fogja venni.

mert nem azzal lesztek elfoglalva:)

De este pl fond be a hajadat akkor reggel nem leszolyan kocos.

meg reggel mikor még alszik max kilopozol és picit megfésülködsz meg rendbe szeded magad:)

2010. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ajmár -__-

Tudodmit, fogd fel tesztként. Ha emiatt megutál és/vagy kidob, akkor jól tette, keress értelmesebbet. Ha meg nem, akkor normálisan viselkedik.

2010. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat! :))
2010. júl. 27. 21:52
 10/14 anonim válasza:
sztem ne parázz ezen ha szeret nem azzal fog törödni h kócos a hajad és h nem vagy kifestve hozzáteszem ha lefekszetek egymással előfordulhat h utána is kócos leszel szal ne izgulj mindent bele:)
2010. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!