Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Szerintetek korai ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Fiuk! Szerintetek korai ha elhivom a baratomat az en barati korommel egy ottalvos buliba haro, het utan?

Figyelt kérdés
egesz jol megertjuk egymast, de meg nem beszelunk talakozunk tul gyakran...ja es amugy nem lenne(hetne) szexrol szo mert egy kirandulo haz es mindeki egy helyen alszik...csak arra gondoltam, hogy rosuzl erezne magat, hogy siznte senkit nem ismer...
2010. jan. 18. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kéne még egy kis idó, míg legalább 2-3 embert ő is megismer. Csak lányok lennének? Jah és kor??? Kb:14-15-16 nem?

15/f

2010. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit korai. Ahogy az előző is írta, először csak pár embernek mutasd be, utána jöhet a többi. Szerintem egyébként ő sem menne el.
2010. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi mindkinek...amugy en 18 o 24...es engem ismerne meg meg egy haverjat akin keresztul megismerkedtunk...
2010. jan. 18. 20:40
 4/5 A kérdező kommentje:
jah es nem csak lanyok lennenek
2010. jan. 18. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem veszélyes lehet, főleg ha összejön vmelyik bnőddel, vagy pedig nem fog neki tetszeni!

Nem javaslom. Várj még vele egy kicsit!

2010. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!