Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a barátnőm felvenni azt a melltartót, amelyet ajándékba adtam neki?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt, minden rendben van köztünk, jól ismerjük már egymás faksznijait és rigolyáit is, de ezeket el is fogadjuk, nem görcsölünk rajtuk. A barátnőm tudja, hogy én imádom a nagy női melleket, serdülőkorom óta Dolly Parton a mindenem, az ő képeivel, posztereivel van tele a mai napig a szobám. Ez a barátnőmet nem is zavarja, csak mosolyog rajta. Neki közepes, de szép telt mellei vannak. A múltkor vettem neki ajándéka egy nagyobb melltartót, nagyobb, mint a melle, de merev, van tartása, ha kitömi szivaccsal, és felvesz rá egy pulcsit, senki észre nem venné, hogy az nem az ő mellmérete. Kértem, hogy a kedvemért vegye fel, úgy nézne ki vele, mint a nagymellű Dolly Parton. Először benne volt, tetszett neki az ötlet, de aztán közbejött valami, mégse vette fel. Azóta meg folyton halogatja, hogy majd máskor, majd hétvégén stb. Lehet, hogy nem is akar velem Dolly Partont játszani?

2020. ápr. 21. 11:53
1 2 3 4
 31/35 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Najó, troll barom.
2020. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy látom, a kérdezőt nem is érdeklik a válaszok. Csak a drága Dollyt védi, a barátnőjét persze nem XD idióta...
2020. máj. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy...
2020. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Fizess ki neki egy implantàtumot ne egy csori melltartoval szurd ki a szemét es meg van oldva :)
2020. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, lábfétised nincs, mert akkor legközelebb meg veszel neki egy 42-es cipőt a 38-as lábára 😂

Amúgy meg igen, tömd ki az alsógatyád. Az lenne olyan megalázó, nem két kamu piercing, ahol nem arról van szó, hogy egy olyan dolgot akar valaki megváltoztatni a másik testén, amiről nem tehet (lsd mell/farok/lábméret, magasság, bőrszín stb).

2020. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!