Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a barátnőm felvenni azt a melltartót, amelyet ajándékba adtam neki?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt, minden rendben van köztünk, jól ismerjük már egymás faksznijait és rigolyáit is, de ezeket el is fogadjuk, nem görcsölünk rajtuk. A barátnőm tudja, hogy én imádom a nagy női melleket, serdülőkorom óta Dolly Parton a mindenem, az ő képeivel, posztereivel van tele a mai napig a szobám. Ez a barátnőmet nem is zavarja, csak mosolyog rajta. Neki közepes, de szép telt mellei vannak. A múltkor vettem neki ajándéka egy nagyobb melltartót, nagyobb, mint a melle, de merev, van tartása, ha kitömi szivaccsal, és felvesz rá egy pulcsit, senki észre nem venné, hogy az nem az ő mellmérete. Kértem, hogy a kedvemért vegye fel, úgy nézne ki vele, mint a nagymellű Dolly Parton. Először benne volt, tetszett neki az ötlet, de aztán közbejött valami, mégse vette fel. Azóta meg folyton halogatja, hogy majd máskor, majd hétvégén stb. Lehet, hogy nem is akar velem Dolly Partont játszani?

2020. ápr. 21. 11:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
87%
Ti mindketten eléggé betegek vagytok. Már az alapból gáz, hogy mindketten meg akarjátok változtatni a másikat.
2020. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
97%
én utálom, hogy a férjem haja hosszú és mégsem mondom meg neki. Nem tetszik a ruha sem amit visel,de az ő dolga és sose mondtam el neki, mert a lelkét nagyon szeretem. Csak a testiségre gerjedni (mármint ennyire) hááát. Beteg vagy és megsúgom egy nagyobb melltartó kitömése nem olyan kényelmes sőőt. Legközelebb vegyél inkább az ő méretében push up melltartót abban nagyobbnak néz ki és Dolly Partont még véletlenül se említsd meg. Hangsúlyozd ki, hogy ő sokkal csinosabb mint ez a dolly még akkor is ha nem így gondolod.
2020. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Hagyd! Veszett fejsze nyele a srác...
2020. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
95%
Naa akkor ez egy harmonikus kapcsolat lehet,mind2 elmebajosok vagytok!🥴
2020. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

A melltartóban van egy fém merevítő.

Ha a melltartó nem a testedre illeszkedik, nem jó a mérete, az a fém úgy nyom mint a qvaélet. Először csak kényelmetlen, egy idő után szabályosan fáj.

2020. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán miért kérsz tanácsot itt bárkitōl is a beteges hülyeségeid ügyében?

Beszéljétek meg egymás közt az ilyen elfajzott baromságaitokat, úgy látom itt senki mást nem érdekel rajtatok kívül..


A kérdés csak puszta provokáció...

2020. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
A melltartó amúgy is bizalmi cikk, amit fel kell próbálni. Én legalább is úgy szoktam. Legközelebb majd cipőt veszel a barátnődnek?
2020. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak az gáz, hogy felnőtt meglett férfi létedre egy álom képbe vagy szerelmes és azzal van kiposzterozva a szobád, de még azt is elvárod, hogy a barátnőd olyan legyen mint ő, tehát nem felel meg neked mint nő, és olyanná akarod formálni, és gondolom a posztereire vered... De meg még anya komplexusos is vagy...Ez full full gáz és nem értem az ilyeneknek hogy lehet nőjük...


Konkrétan te egy kripta szökevényért vagy úgy oda... Egyébként rettenetes ronda az a múmia. Nem tudom te mit látsz benne... Nőlj fel kisfiú!

2020. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Az utolsó hülyeséget írt. Dolly még most is gyönyörű. Álomszép mellei vannak! Ha meggyömöszkélhetném azokat a csodás melleket, úúúúúúúúúúúúúúúúúú!


https://www.youtube.com/watch?v=uKGguU6knkU

2020. ápr. 24. 18:50
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
ez egy beteg állat XD
2020. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!