Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bajban vagyok, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok, mit tegyek? Szeretem a párom, de?

Figyelt kérdés

szóval.lassan két éve együtt vagyok a párommal,nagyon szeretem. van egy másik srác, akit viszont iszonyatosan kívánok. csak rajtam múlik, hogy nem volt még semmi komoly köztünk, csak pár csók. az utóbbi időben találkoztam vele párszor, és legutolsó alkalommal csókolóztunk, és olyan volt, hogy húú...az egész testem beleremegett a csókjába. tartós kapcsolat nem lehet köztünk, próbáltuk már nem egyszer, de nem megy.

mit csináljak?engedjek a kíváncsiságomnak, a lábremegésnek, a szívlüktetésnek, és tegyem meg, vagy ne?


nagyon szeretem a párom, semmi pénzért el nem hagynám, de egyszerűen nem tudok szabadulni a másik sráctól...:(


csak az írjon, aki TANÁCSOT ad, arra, aki szidni (k.rvázni,ribancozni) akar, nem vagyok kíváncsi, én is tudom, hogy nem helyes....


-én21-párom21-másiksrác22-


2010. júl. 27. 16:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nem biztos, h megcsalta, lehet, h még a kapcsolat előtt volt köze a sráchoz...

szerintem ilyen mindenkivel előfordulhat, tedd amit jónak látsz, de hazudni tudni kell, ha nem akarod elveszíteni...utána meg csak a lelkiismereteden múlik


20Ł

2010. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!