Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bajban vagyok, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok, mit tegyek? Szeretem a párom, de?

Figyelt kérdés

szóval.lassan két éve együtt vagyok a párommal,nagyon szeretem. van egy másik srác, akit viszont iszonyatosan kívánok. csak rajtam múlik, hogy nem volt még semmi komoly köztünk, csak pár csók. az utóbbi időben találkoztam vele párszor, és legutolsó alkalommal csókolóztunk, és olyan volt, hogy húú...az egész testem beleremegett a csókjába. tartós kapcsolat nem lehet köztünk, próbáltuk már nem egyszer, de nem megy.

mit csináljak?engedjek a kíváncsiságomnak, a lábremegésnek, a szívlüktetésnek, és tegyem meg, vagy ne?


nagyon szeretem a párom, semmi pénzért el nem hagynám, de egyszerűen nem tudok szabadulni a másik sráctól...:(


csak az írjon, aki TANÁCSOT ad, arra, aki szidni (k.rvázni,ribancozni) akar, nem vagyok kíváncsi, én is tudom, hogy nem helyes....


-én21-párom21-másiksrác22-


2010. júl. 27. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezek szerint a barátod is megcsaltad..tényleg szeretheted:S

na mindegy, szerintem itt már rég rossz a kapcsolat, hogyha más után vágyódsz

2010. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
legyél ribanc, úgyvan!!! ezt érdemli szerencsétlen barátod. jobb lenne ha otthagynád, és nem csesznéd át a fejét, ha annyira szereted, akkor nem csókolóztál volna PÁRSZOR ezzel a másik sráccal, szép vagy mondhatom=))))) gratulálni tudok neked. Az ilyenek miatt, mint te nézik le a nőket egyre jobban.
2010. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy nagyon szeretnéd a párod hogyha mást kívánsz és csókolgatsz.

Mit tegyél?

Kérj elnézést a párodtól és váljatok külön,hagyd élni az életét ne tedd tönkre.

Te meg kavarj azzal akivel kedved szottyan és legközelebb gondold meg hogy kell-e neked egyáltalán párkapcsolat.

2010. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy csók már megcsalás lenne?!

Szerintem, próbáld kerülni a másik fiút, amennyire lehet, nehogy igazi megcsalás legyen belőle, és felejtsd el.

2010. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja ja.

Ha más után sóvárogsz akkor az már nem szerelem...

Érdekes én más férfi érintésétől is irtózom. :S

Lehet, hogy csak én vagyok prűd. :D

Ja és ha már smaciztatok akkor mire várod a választ?

Innen már csak egy lépés a szex.

Szerintem már mindegy, hogy mit csinálsz a lelkiismereted már úgy sem tiszta...

21/l

2010. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Tökre meg tudlak érteni.. én is szeretem a pasim akivel 2 éve járunk, mégis időnként megtetszik valaki. Eddig nem történt semmi.

Hogy mit tégy, azt sajnos egyedül te tudod eldönteni:( Tudom milyen nehéz, de ez van. Attól függ, mit bír el a lelkiismereted. De tulajdonképpen te már megcsaltad, szóval ilyen alapon mindegy. Ha akkor nem érezted magad szarul, akkor egy szextől se fogod sokkal jobban. Bár én arra tippelek, így is van már némi bűntudatod.. Szóval mérlegelj, hogy megéri-e. Erősödne-e tőle a vonzalom, vagy inkább leveztődne a feszültség és nyugodtabb lennél? Hányszor tennéd meg, egyszer és soha többé, vagy attól az egytől elkapna a gépszíj és nem bírnád abbahagyni? És tükörbe tudnál nézni? És a pasid szemébe? Ezeken kéne gondolkodni.

Egy biztos. Ha megteszed, de nem akarod elveszíteni a pasid, akkor ne mondd el neki. Ha feloldozást keresve elmondod, csak hogy te hátha megkönnyebbülsz, az önzés. Sajnos ilyenkor vállalni kell, hogy fősz a levedben. Csak akkor mondd el neki, ha el is hagyod. De különben ne okozz fájdalmat csak azért, hogy te megkönnyebbülj.

2010. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, szóval én arra szavazok, hogy legyél a másik sráccal... Ha már eljutsz odáig, hogy mással csókolózol, és kívánod, akkor a régi kapcsolatodnak már úgyis mindegy...

Én is úgy vagyok mint az egyik előttem szóló, el sem tudnám képzelni, hogy a páromon kívül máshoz nyúljak, mert annyira szeretem, ha nálad ez nincs meg, nem baj, van ilyen, de akkor szállj ki a kapcsolatból, és élheted világod. Remélem tudtam segíteni.

L21

2010. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-3 év után kábé mindenkivel ez van, nem? Mármint hogy nagyon is rá tud nézni másra.. attól még a kapcsolattal minden oké. Ez természetes, ha a szerelem már átalakult hisztérikusból szelíd, szeretetjellegűvé.. persze hogy vágyunk az újdonsára. Ettől még nem kell otthagyni a másikat. De aki fiatal, megteheti.
2010. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van barátom 2 éve, megnézek más srácokat is, néha flörtölök is, de ennyi. Ennél tovább nem lépnék ha szeretem. Még ha EGY csók lenne, akkor oké, egy hiba szerintem még belefér, de az hogy párszor már volt, nem hinném hogy helyes lenne. Engedd el a párod ha "szereted", mert nem ezt érdemli.
2010. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Énis ilyen helyzetben voltam nemis olyan régen.

2éves kapcsolatomban csaltam meg a párom egy számomra nagyon nagyon vonzó sráccal..csak csók volt de az több estén át. Rájöttem ha ezt megtudom tenni már nem vagyok szerelmes, csak szeretem. Így szakítottam vele és nagyon megkönnyebbültem..fiatal vagyok még ahogy teis..nem kell bentragadni egy olyan kapcsolatban amiben nem vagy szerelmes. Én azóta találkozgatok azzal a vonzó sráccal, de nekünk sincs sok jövőnk mert távkapcsolat lenne..de azért nagyon jó az újdonság..erre vágytam csak nem tudtam:) Javaslom hogy teis szakíts a pároddal és éld ki magad..mert nagyon jóó a szingli élet:P

2010. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!