Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a pasiknak a barátnőjük háta mögött más csajokkal is flörtölniük? Eléggé idegesítő tud lenni, már csak azért is mert én ilyet nem csinálok :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű: ösztön. Önuralom hiánya. Önbizalombomba. :)

Amúgy vannak, akik a barátnőjük előtt/mellett csinálják. Ha nem ilyen szigorúan fogod fel, iszonyatosan jókat lehet röhögni egyegy ilyen eseten...

2010. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a lányok a pasijuk háta mögött más fiúkra mosolyog, illetve másokkal flörtöl .
2010. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aham es benneteket ez nem idegesit? Nehany pasi annyira nagy tapló :S
2010. júl. 27. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Attól még, hogy együtt vagyok valakivel, nem azt jelenti, hogy zárlatosak lesznek az ösztöneim, nem nézek másra, oda az egészséges mennyiségű szabadságom. Ha probléma van, valamelyik fél másra vágyik, meg kell beszélni, közösen eldönteni, hogy együtt vagy pedig külön tovább.
2010. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért ez érdekes, h a nők, sokkal inkább eltudjak magukat zarni mas pasiktól ha van parjuk mint a ferfiak... Kivancsi vagyok mikor találok ra egy olyan pasira akinek ez megy is...
2010. júl. 27. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:

A "nagymenők" azt hiszik ők akkora arcok, hogy ha már van nőjük, akkor is kötelező mással flötölniük folyamatossan, mert ők attól érzik magukat férfinak...


Érdekes nekem ha olyan barátnőm van, akivel teljessen jól megvagyok, nincs ilyen késztetésem. Lehet én vagyok a kivétel. :D

Jah és épp nincs senkim ;)


16/f

2010. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!