Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak bejönnek a nyugis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek a nyugis, otthonülős pasik?

Figyelt kérdés
Gondolom nem, én márpedig ilyen vagyok, beszélgetős, nem bulizós 27 éves srác. Hol keresgéljek olyan lányt, aki rám vágyhat?
2010. júl. 26. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
mi az anyád ennyire vicces?xDDDDDDD-.-"
2010. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:43


....

2010. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hm.. Szerintem az otthon ülős jellem nem kortól függ. Anno, mikor 20 éves voltam, már akkor volt néhány b.nőm, akik inkább otthon ültek, és nézték a tv-t valami jó kis nasi mellett.. Amúgy, sztem nem csak ez a két véglet van... Én pl szeretek néha otthon ülni, főzőcskézni a férjemmel, vagy csak összebújni és egész délután dvd-t nézni... De szeretek eljárkálni mindenfelé. A férjem 37 éves, és mégsem az a tipikus otthon ülős...

Egy idő után az egyik fél úgyis vágyik párszor a kimozdulásra... Amúgy, én azt vettem észre, hogy az otthon ülős emberek nagy része általában duci.(akár fiú akár lány) Nem tudom, hogy ez össze függ e, vagy csak az én ismeretségi körömben van így :)

üdv 25/L

2010. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60 kiló vagyok xD 17f
2010. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
de izmos:D
2010. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Betssyke ***** válasza:
54%
Itt mennyire hülye emberek vannak! Ha választ nem tudsz adni legalább nem kéne fikázni aki próbál valamit is írni! Nem neked szólt úgyhogy fogd vissza magad te takony!
2010. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!