Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak bejönnek a nyugis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek a nyugis, otthonülős pasik?

Figyelt kérdés
Gondolom nem, én márpedig ilyen vagyok, beszélgetős, nem bulizós 27 éves srác. Hol keresgéljek olyan lányt, aki rám vágyhat?
2010. júl. 26. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

hát, én jobban kedvelem a pörgős, határozott jellemeket, ez nem aztjelenti h buli buli hátán, de azért éljünk némi közösségi életet :)

muszáj ismerkedned, eljárkálni, máskülönben nem találod meg sose az igazit!

2010. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Otthon XD
2010. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a te korodban (ne értsd félre) már nagyobb esélyed van ilyen nőt találni. Szerintem az ilyesmi korú nők már jobban díjazzák ha egy pasi otthon ülős típus. Persze számít, hogy melyik korosztály érdekel...
2010. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Nehéz ügy.Könyvtár,tanfolyamok, egyéb értelmiségi helyek.Bár 100%-os siker ott sem garantált,mert sok lányra nincs ráírvahogy imád bulizni,de azért próbálkozz!
2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Interneten, ha annyira nem szeretsz kimozdulni, vagy járjál el valamilyen kulturális programra, ahova egy érdeklődési körrel rendelkező emberkék járnak.
2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg net-en több esélyed van ilyen lányt találni szerintem legalábbis..Chaten,vagy myvipen,iwiwen. Én nem vagyok oda az ilyen minden héten bulizgatós, party arc típusú srácokért.-.- Az olyanokat szeretem akikkel ha úgy van lehet menni bárhova,a lényeg,hogy azért ne mindig otthon, de bulihely kilőve(nem az én világom) :D

Tudom nehezebb manapság ilyen lányokat/fiúkat találni.:S De aki keres az mindig talál;)

Sok szerencsét hozzá:D:) Biztos, hogy meglesz csak ne görcsölj rajta.

2010. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Nekem teljesen bejon az ilyen tipusu pasi, esetleg irhatsz privit,21/L
2010. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Betssyke ***** válasza:
81%
Hát én 24 éves vagyok és pl én már össze nem jönnék olyan pasival aki még pörögne! Otthon is el lehet tölteni az időt bőven sok mindennel XDDDDDD Szerintem akik neten ismerkednek azok sokan otthonülősek különben mért a neten lógnának péntek vagy szombat este?? Olyankor nézelődj fenn XDDD
2010. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
vagy dugd meg a kistesód
2010. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Az otthonülés ellentéte a bulizás? Mert ha ezt hiszed az már rég rossz. :D Tudod a négy falon kívül nem csak parti van (bár ez számomra szomorú :(

A nők mit szeressenek szerinted egy penészvirágon? A két szép szemedet meg hogy milyen stílusosan mosogatsz és töltöd a filmeket torrentről? Na ne viccelj már. :D

2010. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!