Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gáz hogy így gondolom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz hogy így gondolom?

Figyelt kérdés
2 és fél éves kapcsolatban vagyok,ami részben nagyon jó,de mostanában felszaporodtak a veszekedések,feszültségek stb...18 éves vagyok ő meg 27 és én rettentőféltékeny vagyok!Együtt élünk másfél éve szóval komolynak gondoltam.Mivel nagyon féltékeny vagyok,ezért nem tudnám elviselni hogy távol legyen tőlem,és úgy gondolom 18 évesen nincs is szükségem rá,hogy olyan kapcsolatba legyek,mert értelme nincs és nem is akarok távkapcsit.Adódott egy munkája ahol vidéken kell dolgoznia ottalvással.Kértem,ne fogadjael,demégis elfogadta!Kibuktam!Eddig sem hallgatott a véleményemre,nem is adott rá mostmár főleg!Van benne igazság?Jogosan vagyok ilyen?
2010. júl. 26. 21:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
fáj hogy nem ad a véleményemre,nem sem kérdezett ennyi idő együttélés után sem,pedig tudja azt hogy hogy reagálok az ilyen dolgokra...mellette mostanában meg sem lehet szólalni nemhogy saját véleményt alkotni...
2010. júl. 26. 21:34
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért. Ő tart el téged?
2010. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
engem igazából az érdekelne, h 16.5 évesen hogy sikerült összebútoroznotok? :O
2010. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom ahogy az egyik válaszoló.Normális esetben nincs helye a kapcsolatban olyan munkának ahol külön alszik a pár!És komoly kapcsolat ide vagy oda,én így családot sem akarokhogy majd a gyerekkel napok után várjuk haza apukát...
2010. júl. 26. 21:36
 15/19 A kérdező kommentje:
úgy sikerült összabútorozni hogy egy faluban élünk,és ő idejött hozzánk...ennyi...az együttéléssel nem volt sosem gond.
2010. júl. 26. 21:37
 16/19 anonim ***** válasza:

21:33

téged most megcáfollak: én s 18 éves lány vagyok és a párom 29

és 4 éve vagyunk együtt és együtt is lakunk és nincs baj a korral

amugy nem kor miatt nem jön ki a partnerrel hanem a személyiségektöl

2010. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azt írod, féltékeny vagy. Úgy veszem ki, hogy ez sokkal inkább a te tulajdonságod, mint valaminek a következménye.. Mármint, nem írtad, hogy okot adott volna a féltékenységre? Tett ő bármi rosszat? Nem is lenne alkalma, hisz együtt éltek.. Egyszerűen bizalmatlan vagy vele szemben ok nélkül, nekem az az érzésem.

Én 2 éve vagyok együtt a barátommal, nem élünk együtt. Sokat találkozunk, sokszor alszunk együtt, talán többet is mint nem, de mindketten szülőkkel élünk még. (Illetve ő mostmár inkább a bérelt műtermében, haverokkal körülvéve, én is sokat alszom ott.) Jól ismerem, és el sem bírom róla képzelni, hogy akár csak flörtölgetne valakivel. Ő is megbízik bennem. Simán elmegyünk egymás nélkül ide-oda napokra, max annyi reakció, hogy "hiányozni fogsz".

Nem ismerem a pasid, ha netán gátlástalanul flörtölget a szemed láttára, akkor mindjárt más a helyzet, de ilyesmit nem említettél, szóval a leírtak alapján ok nélkül vagy bizalmatlan. Miért ne mehetne el pár napra? Miért kell okvetlenül azt hinni, hogy csajozna? Lehet, hgy dolgozni fog, nem? Tán lesz miből élnetek.. Gondolj arra, hogy tulajdonképpen ezt érted teszi..

Különben meg ha akármiért úgy érzed, nem jó a kapcsolat.. akár okkal, akár ok nélkül, de nem tudsz benne megbízni, hát istenem, annyi pasi van még.. Nem beszélve a korkülönbségről. (Ami neked biztos elcsépelt, de talán nem véletlenül mondogatja mindenki.) Még csak 18 éves vagy, csomót pasizhatsz még, örülj neki! Én is vágyom rá, a zsír kétéves kapcsolatom ellenére, de én 25 vagyok.. még az sem feltétlenül annyira sok, nade 18.. én akkor kezdtem el élni. Ami azelőtt volt, már említésre sem méltó. Tudom, falun kevésbé hemzsegnek a lehetőségek.. De juss csak be valami egyetemre, atán kinyílik a világ.

Jójó, tudom, szó nem volt arról, hogy ott akarnád hagyni. Csak akkor a hozzáállásodon kéne változatni. Nem kell ok nélkül rögtön a rosszat feltételezni.

2010. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
látszik hogy nem vagy érett... nőj fel hozzá, vagy keress korodbelit-.-!
2010. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:54


14 éves voltál mikor a palid 25??????? xD ez mekkora szégyen lehetett már neki xD normális ember nem néz ugy egy 14 éves kiscsajra.. a pedofil állat.

2010. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!