Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gáz hogy így gondolom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz hogy így gondolom?

Figyelt kérdés
2 és fél éves kapcsolatban vagyok,ami részben nagyon jó,de mostanában felszaporodtak a veszekedések,feszültségek stb...18 éves vagyok ő meg 27 és én rettentőféltékeny vagyok!Együtt élünk másfél éve szóval komolynak gondoltam.Mivel nagyon féltékeny vagyok,ezért nem tudnám elviselni hogy távol legyen tőlem,és úgy gondolom 18 évesen nincs is szükségem rá,hogy olyan kapcsolatba legyek,mert értelme nincs és nem is akarok távkapcsit.Adódott egy munkája ahol vidéken kell dolgoznia ottalvással.Kértem,ne fogadjael,demégis elfogadta!Kibuktam!Eddig sem hallgatott a véleményemre,nem is adott rá mostmár főleg!Van benne igazság?Jogosan vagyok ilyen?
2010. júl. 26. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Mennyit kellen ottaludnia? Ha csak pár nap, nem jogos a kiakadásod.
2010. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
amikor éppen szólnak neki,és éppen mikor mennyit...
2010. júl. 26. 21:28
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

Jogosan vagy mérges a srácra..szerintem csak játék vagy neki és melletted tart egypár csajt is(bizonyosodj meg róla!)

Ne bízz ebben a srácban!

2010. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

"féltékeny vagyok" "nem akarok távkapcsolatot" "kértem, ne fogadja el a munkát" "kibuktam" stb stb...

Mondd csak, magadon kívül a partnereddel is törődsz a kapcsolatotokban vagy csak az számít Te mit akarsz?

2010. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj bízni benne. Hisztis féltékenységi jelenteid vannak, csak rontasz a helyzeten.Ha viszont támogatod, akkor csak még inkább szeretni fog, és biztos nem fog megcsalni.amúgy meg, talán a kapcsolatotokon is segít egy pár éjszaka külön alvás.Másfél éve együtt laktok, szerintem ha nem találkoztok pár napig, csak még jobban hiányozni fogtok egymásnak
2010. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért neki is valamiből meg kell keresni a pénzt... és miért vagy féltékeny? Ha nem bízol a barátodban, eleve halott a kapcsolatotok jövője.
2010. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ne légy rá mérges az én párom is szokott aludni máshol a munka helye miatt de nála egy évben egyszer van és 2napra megy el otthonról
2010. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Felteszem, nincs túl nagy tapasztalatod a munkák terén. Jelenleg nem túl egyszerű bármilyen munkát is találni, a párod örül, hogy kapott állást, közelebb nem biztos hogy kapna. Ha ennyire bizalmatlan vagy vele szemben, akkor nincs jövője a kapcsolatotoknal.
2010. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

idős hozzád,nem vesz komolyan téged...

neked meg első komoly kapcsoalt,tulzottan ragaszkodsz...


(párom ha küldeném se menne olyan melohelyre ahol ott kell aludni,és nem velem...sztem igy normális...)


sajnálom,de nem fogjátok sokáig huzni...

2010. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Volt már neked az életben munkád, próbáltál már egy fizúból megélni?
2010. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!