Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már örökre így marad soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már örökre így marad soha nem fog megváltozni?

Figyelt kérdés
A pasim képtelen velem romantikus lenni,ezereszer kértem,semmi,nem törődik velem úgy,ahogy én elvárnám,vagy nekem jól esne....sokszor úgy érzem,hogy nem is érdekli én mire vágyom..ezerszer próbáltam megbeszélni vele,semmi....elegem van,mit csináljak?
2010. júl. 26. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem , nemis baj ha egy férfi nem romantikus,kicsit biztos az de ez a nő dolga hogy az legyen :)
2010. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vannak romantikus férfiak ...
2010. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha még megbeszélni sem lehet vele a dolgokat, akkor én egy megoldást látok...
2010. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vagytok egy hullámhosszon.hosszabb távon még rosszabb lesz.szerintem keress magadnak egy olyan fiut,aki ,tényleg hozzád való.
2010. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,de olyan nehéz,szeretem,de már annyit sírok miatta........
2010. júl. 26. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
:O Mintha én írtam volna :D Engemis sokáig ez idegelt...semmi...még annyit se foglalkozott velem mint amikor csak haverok voltunk :S Aztán ráilyesztettem, hogy vagy tegyen valamit vagy felejtsen el...azóta egyre jobban halad :) Akiban nincs benne a romantika az nem fog egyik napról a másikra megváltozni...idő kell hozzá, szép fokozatosan :)
2010. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dekár.... sosem értettem hogy ilyenek hogy jönnek össze egyáltalán... bezzeg én tudnék törődni a kedvesemmel, de nem akar esélyt adni... na mindegy bocs az offért
2010. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!