Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőket fűz a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőket fűz a barátom a neten, lebukott, de mindent tagad. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja neteztem itthon unalmamban és beléptem a barátom myvipjére. (Tudom ez nem szép..) Viszont az pláne nem volt az, amit ott olvastam. Más csajnak írt levelet, hogy mennyire szép meg hogy nem e baj, hogy felveszi ismerősnek. Volt egy másik levelezés is, egy régi osztálytársával, ahol azt kérdezte ez az illető hogy "mi van a csajokkal". Ezen azért akadtam fent kicsit, mert tudja hogy együtt vagyunk már 5 éve. Akkor mégis milyen "csajokkal"..

Kicsit mérges lettem, ezért az iwiwjét is megnéztem. Szintén 2-3 csajnak írt ott hogy mennyire szépek, meg hogy nincs e kedvük ismerkedni stb. Skype-ját is megnéztem, ott pedig 2 beszélgetés naplózását találtam.

Itt már pikánsabb dolgok fogadtak.. Egy csajjal "enyelgett", hogy lehúzza a bugyiját stb..

Itt már bőgtem, de ha ez még nem lenne elég, fogtam és beírtam google-ba a "nicknevét", amit használ fórumokon, torrentoldalakon. Szexhirdetés oldalon kiadta az egyik hozzászólását egy meztelen csaj hirdetésénél.

Mikor hazajött (együtt lakunk) neki rontottam hogy mik ezek, de folyamatosan tagad azóta is. Azt mondja valaki irogat a nevében. Meg hogy tele van a gépünk kémprogival, valaki belépett stb.. Láttam, hogy talált kémprogramokat a virusírtó, de akkor is hihetetlen az egész.Ennyi erővel az én jelszavaimat is lelophatták volna,de semmi ilyesmi nem volt. A másik, hogy a levelekben totál felismertem az ő írási stílusát és még azt is írta skype-on a csajnak, hogy megy nézni a gyilkos elméket. Mindig nézi, szóval eléggé hihetetlen hogy más írta volna, és ezeket mind tudja róla.A levelek meg mind különböző dátumosak, van ami még februári, van ami most egy hete lett írva kb..

5 éve már lassan hogy együtt vagyunk, azt tudom biztosan hogy eddig nem csalt meg, de ezek után..

Totál kétségbe vagyok esve. Hogy mért írtam le ezt ide nem tudom, talán azért hogy megtudjam, létezik e ilyen hogy ennyi helyen feltörik a jelszavait (ami mindenhol más), lehetséges ez? Vagy hogy én vagyok a hülye hogy még mindig egy légtérben vagyok vele...


2010. júl. 26. 18:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az kiabál akinek a háza ég.

Szerinted miért idegbeteg?

Azért mert lebukott.

Tudom, hogy nehéz ennyi idő után elválni a másiktól, de ott kell hagynod, mert ez hosszútávon nem állapot.

Ezentúl pedig még sunyibban fogja intézni a dolgait, hogy te még csak véletlen se nézhess utána...

2010. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ne hozd fel neki újra a kérdést, menj el otthonról, ha tudsz hova pár napra. Majd meglátod keres-e. Nehogy neked ugorjon, ha ilyen agresszív és te faggatod... Ezzel nem szakítasz, de nem is maradsz vele. Ne hagyj üzenetet, semmit, majd ő úgy is tudja, mizu van. Még utána is kibékülhettek, ha úgy látod, de ezt nem szabad csak így hagyni. Egyértelmű, hogy hazudik.
2010. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Iwiwen, meg myvipen már biztos hogy nem próbálkozik ezután, mert direkt előttem változtatta meg a jelszavait. Szóval azokat is tudom. De szerintem ez csak ilyen megjátszás volt, a jelszóváltoztatás, hogy hihetőbb legyen a történet. Semmi szükség nem volt rá, tuti hogy rajta meg rajtam kívűl más nem tudja őket. Csak ő előadta hogy ezért változtatja meg, mert kémprogival lenyúlták őket.
2010. júl. 26. 19:45
 24/25 anonim ***** válasza:
én is ilyen cipőben voltam mint te kb fél évvel ezelőtt ,hogy megtaláltam iwiwen írt 2 csajnak is ,hogy bejelölte őt mert szép de reméli nembaj és kérdeztem ez mégis mi akar lenni?erre ráfogta az egyik barátjára ,hogy az ő iwiw-jét használta én természetesen mindent elhittem mert ő se az a vadászós pasas volt komolyan környezetében mindenki azt hitte a hűség mintaképe..hátnem..megismertem most nyáron ezt a havert egy véletlen folytán és rákérdeztem mint kiderült a barátom végig hazudott nekem szóval lépj ...
2010. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

szegénykém :(

végül mit csináltál?

2010. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!