Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőket fűz a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőket fűz a barátom a neten, lebukott, de mindent tagad. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja neteztem itthon unalmamban és beléptem a barátom myvipjére. (Tudom ez nem szép..) Viszont az pláne nem volt az, amit ott olvastam. Más csajnak írt levelet, hogy mennyire szép meg hogy nem e baj, hogy felveszi ismerősnek. Volt egy másik levelezés is, egy régi osztálytársával, ahol azt kérdezte ez az illető hogy "mi van a csajokkal". Ezen azért akadtam fent kicsit, mert tudja hogy együtt vagyunk már 5 éve. Akkor mégis milyen "csajokkal"..

Kicsit mérges lettem, ezért az iwiwjét is megnéztem. Szintén 2-3 csajnak írt ott hogy mennyire szépek, meg hogy nincs e kedvük ismerkedni stb. Skype-ját is megnéztem, ott pedig 2 beszélgetés naplózását találtam.

Itt már pikánsabb dolgok fogadtak.. Egy csajjal "enyelgett", hogy lehúzza a bugyiját stb..

Itt már bőgtem, de ha ez még nem lenne elég, fogtam és beírtam google-ba a "nicknevét", amit használ fórumokon, torrentoldalakon. Szexhirdetés oldalon kiadta az egyik hozzászólását egy meztelen csaj hirdetésénél.

Mikor hazajött (együtt lakunk) neki rontottam hogy mik ezek, de folyamatosan tagad azóta is. Azt mondja valaki irogat a nevében. Meg hogy tele van a gépünk kémprogival, valaki belépett stb.. Láttam, hogy talált kémprogramokat a virusírtó, de akkor is hihetetlen az egész.Ennyi erővel az én jelszavaimat is lelophatták volna,de semmi ilyesmi nem volt. A másik, hogy a levelekben totál felismertem az ő írási stílusát és még azt is írta skype-on a csajnak, hogy megy nézni a gyilkos elméket. Mindig nézi, szóval eléggé hihetetlen hogy más írta volna, és ezeket mind tudja róla.A levelek meg mind különböző dátumosak, van ami még februári, van ami most egy hete lett írva kb..

5 éve már lassan hogy együtt vagyunk, azt tudom biztosan hogy eddig nem csalt meg, de ezek után..

Totál kétségbe vagyok esve. Hogy mért írtam le ezt ide nem tudom, talán azért hogy megtudjam, létezik e ilyen hogy ennyi helyen feltörik a jelszavait (ami mindenhol más), lehetséges ez? Vagy hogy én vagyok a hülye hogy még mindig egy légtérben vagyok vele...


2010. júl. 26. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki. azonnal. sajnálom, hogy ilyen fiúval kellett lenned.
2010. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod mit kéne tenned.....
2010. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod, hogy mennyire valószínű a meséje. Dobd ki, lévén hogy ahelyett hogy beismerné a nyilvánvalót, még újabb hazugsággal próbálja leplezni.
2010. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
dobd a pasit
2010. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ha ezt beveszed, akkor nagyon hinni akarsz neki, mert te is tudod, hogy hazudik, méghozzá pofátlanul!
2010. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én tudom. De nem értem, itt könyörögtem hogy vallja be, mert rosszabb ha tagad, de már majdnem szétverte tegnap a konyha asztalt hogy nem ő volt.. Olyan erővel tagadja.. Még a halott nagymamájára esküdözött. És tudta hogy tudom az összes jelszavát, bármikor beléphetek, mégse törölte a leveleket. Na ezt se értem.
2010. júl. 26. 18:43
 7/25 anonim ***** válasza:

Az én exem úgy bukott le, hogy a barátikör.hu-n

megnéztem a profilját, és a képei alatt egy ismerőse

(egy csaj) a képei alá írt egyértelmű üzeneteket, és fordítva ugyanígy. A csaj képei alatt is találtam ilyeneket.

Tagadni felesleges.

Egyértelmű bizonyíték...

Ha nem őszinte veled, hagyd el.

26/l

2010. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

az hogy mondjuk szexoldalakon fennt van a nicknevével, az még megmagyarázható lenne, h pl a haverja szórakozott vele. de az h myvipen, meg iwiwen, meg skypeon is vannak gyanús beszélgetések azt már nem lehet megmagyarázni. most itt a nagy kérdés! eszedre vagy a szívedre halgass!?!? nehéz lesz, szerintem dobd, ha nem is olyan egyszerű 5 év után!

sajnálom:-S

2010. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
igen, ez egyértelmű. Ráadásul ha felismered az írását meg a sorozat amit néz, nagyon arra utal. És azt kérdezném még, hogy mikor tagadja, akkor izgatott lesz-e ,azaz ideges vagy teljesen nyugodtan reagál a dolgokra?! Ha ideges, akkor nagyon az a gyanúm hogy hazudik. Ha bevallaná higgadtan kezeld a dolgot, és kérdezd meg miért csinálja ezt,mi okból, mikor ott vagytok 5 éve, és hogy mi romlott meg a kapcsolatotokban.
2010. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Te is tudod a valaszt!
2010. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!