Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőket fűz a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőket fűz a barátom a neten, lebukott, de mindent tagad. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja neteztem itthon unalmamban és beléptem a barátom myvipjére. (Tudom ez nem szép..) Viszont az pláne nem volt az, amit ott olvastam. Más csajnak írt levelet, hogy mennyire szép meg hogy nem e baj, hogy felveszi ismerősnek. Volt egy másik levelezés is, egy régi osztálytársával, ahol azt kérdezte ez az illető hogy "mi van a csajokkal". Ezen azért akadtam fent kicsit, mert tudja hogy együtt vagyunk már 5 éve. Akkor mégis milyen "csajokkal"..

Kicsit mérges lettem, ezért az iwiwjét is megnéztem. Szintén 2-3 csajnak írt ott hogy mennyire szépek, meg hogy nincs e kedvük ismerkedni stb. Skype-ját is megnéztem, ott pedig 2 beszélgetés naplózását találtam.

Itt már pikánsabb dolgok fogadtak.. Egy csajjal "enyelgett", hogy lehúzza a bugyiját stb..

Itt már bőgtem, de ha ez még nem lenne elég, fogtam és beírtam google-ba a "nicknevét", amit használ fórumokon, torrentoldalakon. Szexhirdetés oldalon kiadta az egyik hozzászólását egy meztelen csaj hirdetésénél.

Mikor hazajött (együtt lakunk) neki rontottam hogy mik ezek, de folyamatosan tagad azóta is. Azt mondja valaki irogat a nevében. Meg hogy tele van a gépünk kémprogival, valaki belépett stb.. Láttam, hogy talált kémprogramokat a virusírtó, de akkor is hihetetlen az egész.Ennyi erővel az én jelszavaimat is lelophatták volna,de semmi ilyesmi nem volt. A másik, hogy a levelekben totál felismertem az ő írási stílusát és még azt is írta skype-on a csajnak, hogy megy nézni a gyilkos elméket. Mindig nézi, szóval eléggé hihetetlen hogy más írta volna, és ezeket mind tudja róla.A levelek meg mind különböző dátumosak, van ami még februári, van ami most egy hete lett írva kb..

5 éve már lassan hogy együtt vagyunk, azt tudom biztosan hogy eddig nem csalt meg, de ezek után..

Totál kétségbe vagyok esve. Hogy mért írtam le ezt ide nem tudom, talán azért hogy megtudjam, létezik e ilyen hogy ennyi helyen feltörik a jelszavait (ami mindenhol más), lehetséges ez? Vagy hogy én vagyok a hülye hogy még mindig egy légtérben vagyok vele...


2010. júl. 26. 18:34
1 2 3
 11/25 Holdtündér ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok.... Hagyd el. Ennek nem elég egy nő.
2010. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát mikor először mutattam neki hogy miket találtam még viszonylag higgadt volt. De ugye már 3-4 napja feszgetem a témát, mert nyílván nem hagy nyugodni. És mostmár mint írtam tombol, meg már majdnem bőgött. Kiabál, hogy értsem meg hogy nem ő volt, szétveri itt a lakást jóformán. Mondjuk amugy is ilyen, hogy ha valami gondja van akkor így vezeti le. Azt mondja azt bárki tudhatja hogy ő nézi ezt a sorozatot. Szerintem meg ez vicces lenne, hogy ilyen személyreszabottan szórakozik valaki:)
2010. júl. 26. 18:52
 13/25 A kérdező kommentje:
De ezaz hogy én nem így ismertem meg az 5 év alatt. Soha nem nézett még félre sem. Ezt biztosan tudom. Az anyjának is elmeséltem ezt a dolgot, mert jóban vagyok vele, és azt mondta kizárt hogy a fia volt, mert ő nem ilyen. Én azt mondtam alamuszi macska nagyot ugrik. Lehet hogy teljesen más képet mutat magáról.
2010. júl. 26. 18:56
 14/25 anonim ***** válasza:
hagyd el! Ha utána bevallja, és megígéri hogy összeszedi magát, és valamivel kárpótól, akkor fogadd vissza, de csak akkor, ha kellőképp kárpótolt!
2010. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
nemtudhatod hogy legbelül mi van! és ilyen virus nincs, haverok meg nem ennyire gonoszak hogy több honapon át így szivassák, meg ő is láthatta volna hogy valaki így szivatja...
2010. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha valaki így szívatna engem, pláne február óta, azt már bőven észre kellett vennem. mindenki vissza-visszatér a korábbi levelezéseihez, már csak a törlés miatt is. úgyhogy a drága barátod hazudik. szánalom.

én a helyedben összepakolnám a cuccaimat és egy szó nélkül lelépnék. aztán verje szét a lakást, ahogy akarja. (ha tiéd a lakás, pakolj te össze neki és rakd a ház elé és ne engedd be).

2010. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Vessen meg bárki nyugodtan a véleményemért...

Az én barátom szintén ilyeneket csinált mikor összejöttünk, azóta nem tudok arról hogy még mindig művelné a dolgot. Azt mondta neki ez kikapcsolódás és hülyülés, semmit nem számít, én is csinálhatom ezt, őt nem zavarja. Mindaddig, amíg csak interneten megy a dolog. Megértette hogy nekem ez mennyire fáj és milyen rosszul esik, és megpróbálom elhinni neki, hogy felhagyott vele. Abban szinte biztos vagyok, hogy nem csalt meg. 5 éve együtt vagytok, lehet hogy kis kalandra vágyott, jobb, mintha felszedett volna valakit a kocsmában. Nem biztos, hogy olyan nagy bűn ez, szerintem szeret, csak a pasikban benne él a vadászösztön. Tudom hogy rosszul esett, nekem is borzasztó volt. De ilyen miatt ne hagyd el, csak ha megint megteszi.

2010. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal, hogy ha "csak" neten kalandozik a pasi, az nem olyan nagy bűn. aki neten kalandoziki, az meg fogja tenni élőben is, amint alkalma nyílik rá. az egyik barátnőm exe is ilyesmit csinált neten és a csaj egyszer kamu felhasználóként randira hívta a görény pasit aki persze kapva kapott a lehetőségen. el is ment a megbeszélt találkahelyre, ahova a barátnője a másik csaj nevében hívta...

szerintem teszteld te is ezzel a pasit, kérdező...

2010. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De én épp ezért vagyok ledöbbenve, mert ő nem az a vadászós pasas. Legalábbis, azt tudom hogy nem sok csaj volt az életében. Pedig már 35 éves.
2010. júl. 26. 19:22
 20/25 A kérdező kommentje:

Hát erre én is gondoltam, hogy valami kamu reggel próbálkozzak. Csak már késő, mert biztos óvatos lenne ezek után. Nem kellett volna egyből bebuktatnom a dolgot, hanem előtte tesztelni. Csak akkor nagyon kikeltem magamból.

De hát mindegy is, mert elég nyilvánvaló a dolog. Én ebbe nem tudok belenyugodni, még ha "csak" a neten csinálta akkor sem.

2010. júl. 26. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!