Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak ki msn-re?

Figyelt kérdés
Szóval tudom hogy fennt van a nagy Ő msn-en csak rejtve.Mostanában sosem ír pedig azt hittem ebből egy jó kapcsolat is kialakulhat, de a nyáron még semmi sem történt.Találkozni sem találkoztunk.Most szeretnék valamit kiírni amitől vagy féltékennyé tehetem vagy ami neki szólna, nemtudom melyik lenne a jobb?Tudnátok segíteni?Kezdek félni hogy nem érdeklem pedig ő kezdeményezett mindent ő vett fel msnre még januárban azóta volt pár randi de nem történt semmi már mindent megtennék érte nagyon szeretem.
2010. júl. 26. 18:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
annyira hiányzik mit tegyek?igazából attól félek hogy már nem is érez irántam semmit sem,vagy talált valaki mást..ha most elhívna akkor össze vissza csókolgatnám:)
2010. júl. 26. 19:09
 12/15 anonim válasza:
ami neki szólna: hé "TE" skerázom a fosód!
2010. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
írd azt, hogy csak akkor vagy feljelentkezve amikor valaki szúrja a fosód vagy garattal szopsz
2010. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
te szűz vagy még? és ő tudja? na akkor valószínű ezért, mert nincs kedve belemenni egy kapcsolatba, meg kivárni, míg megadod magad, és még örüljünk, hogy nem akart rábeszélni kapcsolat nélkül a szexre. Nem vagytok egymásnak valóak. Ő valószínű jót szórakozott, meg kellemes volt, de nem hosszú távra. Szerintem, nem akar semmit tőled, bocs, ez így elég durva, meg minden, de jobb tisztázni magadban, mint hogy még hitegesd magad hónapokig, meg reménykedj..és ha még a volt csajával is kavar..ááhh reménytelen..saját tapasztalat..
2010. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
DAFEM
2010. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!