Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak ki msn-re?

Figyelt kérdés
Szóval tudom hogy fennt van a nagy Ő msn-en csak rejtve.Mostanában sosem ír pedig azt hittem ebből egy jó kapcsolat is kialakulhat, de a nyáron még semmi sem történt.Találkozni sem találkoztunk.Most szeretnék valamit kiírni amitől vagy féltékennyé tehetem vagy ami neki szólna, nemtudom melyik lenne a jobb?Tudnátok segíteni?Kezdek félni hogy nem érdeklem pedig ő kezdeményezett mindent ő vett fel msnre még januárban azóta volt pár randi de nem történt semmi már mindent megtennék érte nagyon szeretem.
2010. júl. 26. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekes vele foglalkoznod! Legyen eszed!
2010. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van olyan program ami mutatja hogy online van msnen akkor is ha rejtve kapcsolódik, guglizz : )
2010. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne tedd féltékennyé. Írj ki olyat, amit csak Ti ketten tudtok, pl. egy olyan kérdést, amire csak Ő tudja a választ. Valahogy így: kérdés? - tudja kinek szól! / vagy: kérdés? - aki tudja a választ, írjon!


Remélem tudtam segíteni, sok sikert! :)

2010. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

írj ki valami ilyesmit: óó, ilyen nincs :S

vagy: végre! nem is hittem volna :D

ezek nekem beváltak, mindig megkérdezte, hogy mi a baj vagy miért van ilyen jó kedvem. :D

2010. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább írj rá és most próbálj te kezdeményezni. Ha pedig nem érdeklek felesleges ez az egész... lehet csak lejáratnád magad. Ha pedig megint újra beszéltek meg minden akk tudni fogod mit írj ki:)
2010. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért nem történt semmi a randikon? Az első után ki akarta a másodikat? Aztán a többit?
2010. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ő keresett csak kicsit félénk voltam szerintem még csók sem volt de már együtt is aludtunk februárban azóta egyre kevesebbet keres én meg egyre jobban szeretem...mindenki azt mondja felejtsem el de hát ez nem olyan egyszer

ű én 17/l vagyok ő pedig 23/F

2010. júl. 26. 18:58
 8/15 A kérdező kommentje:
meg van egy nagyon zaveró dolog a volt bnőjénnek a képe még mindíg fennt van myvipen 2007 ben rakta még fel és nem veszi le... 2 hete volt egy buli és bevolt rúgva ott eszéltünk kb 3 percet h majd elvisz motorozni kb csak ennyit meg hogy ír majd de semmi nem lett belőle,de ilyenkor még józan volt aztán kicsit később láttam h a volt bnőjével csókolózott de a volt csaja még másokkal is...
2010. júl. 26. 19:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő is félénk volt, nem annyira, mint te, de várta volna azért, hogy valami jelet adj, hogy szabad a pálya.

Pl. tudtál-e sokáig a szemébe nézni anélkül, hogy félrenéznél? Nem dugtad-e folyton zsebre a kezedet, meg tudta-e volna fogni?

(Az együttalvást nem értem, az mégis hogy jött össze? :))


Szóval valószínűleg feladta a dolgot, mert te nem léptél. Ha most megkeresed, elhívod, és akarsz is valamit, akkor van valamennyi esélyed.

2010. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
megkérdezte egy héttel előtte hogy volna-e kedvem dvd-t nézni vele mondom persze ,és olyan jól sikeredett, hogy odakinnt szakadt a hó mi meg jól összebújtunk és egész este átkarolva aludtunk.....életem legszebb estéje volt...nehéz is visszagondolni rá olyan jó lenne újra átélni:)mert hát azt mondta hogy van e kedvem hazamenni én meg mondtam hogy nincs:)
2010. júl. 26. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!