Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek emiatt mér nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek emiatt mér nem kellek egy srácnak sem?

Figyelt kérdés
ahol lakok elég sokan azt terjesztik rólam h mekkora egy k*rva vok meg h mindnkivel összefekszek pedig még cs 7 sráccal feküdtem le. de mégse akar velem senki összejönni cs szexet akarnak és nem értem h mért. pedig elég jol nézek ki és téleg sok fiunak tetszem de akk meg mér...? én ezt nem értem. ha összejönnék vkivel tuti h nem csalnám meg cs gondolom ezt senki nem hiszi el. mit tegyek h végre összejöjjek vkivel? h tudnám végre elhitetni mindenkivel h nem is vok k*rva cs mindenfélét terjesztenek rólam?:/
2010. júl. 26. 17:43
1 2 3
 21/29 Jake_86 ***** válasza:

Ha tényleg olyan vagy mint amilyen küldj privát üzit én meg elküldöm a myvip-et!:)

Áll az alku?

Nekem fontosabb a belső!

24 F

mindenképp írj

2010. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Csináld csak ha jólesik! Miért ne? Fogd fel úgy mint élvezeti cikk!(a telefonszámod megadhatnád.én nem vagyok szűz és 18 sem :)) Ettől még nem vagy k*rva ezt csak a prűd hülyék mondják. Ha meg nem esik jól akkor minek ennyi pasi? Tartós kapcsolatod nem lesz hacsak nem váltasz társaságot mert a pasik baráti köre azt még elfogadja ha lefekszenek veled de azt már nem ha tartós kapcsolatban lennének. Jake-nek már áll is!
2010. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

7 pasi az sok.Főleg ennyi idő alatt. Én 17 évesen még szűz voltam,és nem azért mert senkinek nem kellettem.Most 25 vagyok,de még mindig nem voltam 7 pasival.És nem is tervezem,h többel lefekszem.Megtaláltam az igazit,akinek igenis számított,h ne legyek szétk.úrva .

Szexelni ne azért szexeljetek,mert a bnőd is ezt csinálja,vagy mert szimpatikus az illető.Szexelni szerelemből kell,ezért is szeretkezés a neve.ÉS ha ez adott,akkor csodálatos,leírhatatlan érzésben lehet részed.17évesen még nem arról szól ez az egész,mint kellene.

Szerintem húzd meg magad,egy normális pasinak se fogsz kelleni,nem lesz párod,nem lesz szerelmed,nem lesz,aki komolyan vegyen.Ha mindenki ezt beszéli rólad,akkor örülj,h egyáltalán szóba áll veled vki,önmagadért,és nem a szex miatt.Kellemetlen lehet,főleg ha kis faluban/városban élsz. Hosszú és kemény munka lenne megváltoztatni a rólad kialakult véleményt.....!De neked kell elgondolkozni,h mit akarsz az élettől,és h milyen irányba megy így el az életed.

25/N

2010. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Az itt kommentelgető arcok örülnének ha a 20-22 évük alatt láttak volna lányt közelről. Nekik nyilván minden sok. Ha van életed simán belefér..
2010. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Simán belefér, de ha nagyon kis területen belül élnek / ismerik egymást, akkor gáz. A pasik komoly kapcsolat esetén nem szeretik azt hallani, hogy haver, nekem is megvolt a nőd, nekem is, nekem is...stb... remélem érted a dolgot.


Járj más helyekre, más baráti kört építs fel, esetleg ismerkedj a neten, ahol nem ismerik az előéleted.


A konvenciók ellen pedig nem tehetsz semmi mást.


22/F

2010. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Egy nyolcadik már nem oszt nem szoroz! Találkozhatnánk!
2010. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
igen persze.. a pasik könnyen beszélnek nálatok az a "menő" hogy minnél több csajjal összefekszetek de ha mi lányok csináljuk ezt akkor rögtön k**vák vagyunk nem? kedves kérdező én megértelek ugyan így vagyok..:( a pasik márcsak ilyen k*csögök..:)
2010. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Jake_86 ***** válasza:

tisztelet a kivételnek!

Én a kur.vákat se nézem le!

Akkor benneteket miért tenném?

Lehet,azért mondod ezt mert nem találkoztál normális pasikkal!

2010. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hahaha :D ez kész...


Azt hiszem az előttem szólok tökéletesen felvázolták a helyzetet.

Van akinek van tartása (a legtöbb ember talán, de minnél fiatalabb, annál inkább nem), ők jogosan k*rvának tartanak. Vagy ha nem is jogos, de az hogy ezen csodálkozol az elég gáz...

Van akinek nincs tartása (fiúk) és az jönne is hozzád egy menetre, látva, hogy olcsón meg lehet téged kapni. Írtak itt is páran ilyenek hozzászólást...


Talán nem azzal kéne kezdeni a "párkapcsolatot", hogy szétteszed a lábad!


Én fiú vagyok, ennek megfelelően sokkal erősebb a nemi vágyam mint a nők 99%ának, mégsem fűrészelek minden csajjal aki bejön (és hagyná is magát). 21 vagyok, talán 3-4 éve unalmamban én is felpróbáltalak volna (megalázó egy kifejezés, de itt helyénvaló), viszont így, hogy leírod magadról ezeket, már bocs, de nekem sem kellenél. Persze nem mondom velem sokat vesztettél :D De jobb lesz egy kis önfegyelmet tanúsítanod hogy komoly nő látszatát keltsd és alán idővel lekopik az "ingyen menet" matrica a fejedről (meg más testrészedről).

2010. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!