Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha minden srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha minden srácnak csak 'arra' kellek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,Én még 17 éves vagyok,és kb. 2 srácba voltam szerelmes, de egyikkel se jártam, az 1.nek is csak azért kellettem hogy lefektessen(hozzáteszem nem érte el senki még), a másikat most is szeretem, volt már köztünk valami,de félek hogy neki is csak 1napig kellenék.....rajtuk kívül többen is csak lefeküdni akarnak velem.....Hozzáteszem azért mert a környezetemben sokan \\\'gyönyörűnek\\\' tartanak...(nem dicsekvésnek szántam), és épp ezért....másra nem vagyok jó?
2009. máj. 22. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Épp ezért várd meg a megfelelő embert, aki tisztel és becsül, és legyél rá büszke,hogy tartod magad, és hogy szép vagy! Ha jön egy igazi jó fiú, aki téged szeret és nem csak a testedet, akkor azt észre fogod venni! Ez lehet csak évek múlva lesz, nekem is 20 évesen lett igazi kapcsolatom, de megérte kivárni.
2009. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

egyik ismerősöm mondta, h szerinte nem is annyira jó szépnek lenni, mert akkor nagyon sok olyan srác fog rád nyomulni, akik csak azt akarják.

Nem ismerlek, de gondolom, értelmes lány lehetsz, ha nem feküdtél le ezekkel a fickókkal - szóval nem csak arra vagy jó. Csak így tovább :)

2009. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem íróval. Tinikoromban irigyeltem a szép lányokat, de aztán rájöttem arra, amit te írsz: őket sem közelíti meg több értelmes srác, mint az átlagot, csak nekik egy csomó munka levakarni az őket csak szexre akarókat.

Azt is láttam, hogy sok szép lány a komolyan közeledőket is néha ugyanolyan durván utasítja el, mint a szexelni akarókat. De látom, hogy ez Terád nem vonatkozik.

2009. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Azért kellesz csak "arra", mert nyilván úgy öltözködsz, ahogy a csinibabák. A csinibabák pedig azért csinibabák, hogy dugni lehessen őket. El tudom képzelni hogy feszítesz a feszes farmerban, vagy miniszoknyában, derekad, melltartópántod kilátszik, néha villan a tanga, rajtad van egy tonna parfüm, a bikinid a strandon aranyszínű. Tipikus "csak dugásra" csaj lehetsz.
2009. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Te mekkora egy bunkó vagy!! Honnan szedted hogy ilyen vagyok??!! Utálom azokat akik úgy öltözködnek,mint egy...... Mert én úgy gondolom hogy a kevesebb néha több....ENnyi!!! A többieknek köszönöm a választ:)
2009. máj. 22. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Ha 17 vagy, mikor feküdtél le azzal a sráccal? 15 évesen? Akkor ribanc vagy. (Igen, akkor is, ha 16 évesen)
2009. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olvasd már el!!! Zárójel: eddig még senki nem érte el hogy lefektessen!! Az 1.srác is azt akarta de nem engedtem!!! Na most mondd hogy mi vagyok!!!
2009. máj. 22. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó válaszadó...miért lenne attól ribanc mert 15-16 évesen lefeküdt volna vkivel.Nézzél már körül milyen viilágba élsz.A 12 éves kislányok discoba mennek...és azért lefekszenek a tulajdonossal vagy annak a fiával,hogy ingyen bemehessen,vagy ingyen kapjon piát.Am anyukám 16 éves volt amikor elveszítette apukámmal...elötte nemvolt senkije akivel lefeküdt volna,azóta együtt vannak...nemhizem hogy ribanc lett volna az anyám...:S

Am a kérdezőnek pedig...egyetétek az elöttem szóló ételmes válaszokkal.Legyél óvatos :)

2009. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A szépség relatív fogalom, sok minden tartozhat bele...

A fiú haverjaid azért mondják, hogy gyönyörű vagy, mert ők is meg akarnak dugni, vagy épp titkon szerelmesek beléd.

Amúgy ha gyönyörű vagy, az inkább átok, ha penge csajjal ismerkedek, én is csak szexet akarok, nem hiányzik, hogy a nőmet minden nap ostromolják a kanok... Komoly kapcsolatnál az átlagos lányoknak sokkal több esélye van.

-ReapeR-23/F

2009. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Detto, mint neked.

Csak az a fontos hogy legyél önmagad, az ilyeneket meg koptasd le! És a csinos öltözködés nem ku**ás!!!

Hozzáteszem, tevaly nagy hangsúlyt fektettem rá, hogy hogyan öltözzek suliba. Akkor sokan lerib@ncoztak. Most sportosan öltözöm. Az osztályomban van egy lány, na ő tényleg azon van hogy mindenki őt imádja, mert ha nincsenek ott a fiúk, rohan oda hozzájuk, és ő úgy öltözik most, mint én akkor, de ő nem rib@nc... Ő csinos.

Az egész attól függ, hogy bírnak-e vagy nem.

2009. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!