Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy srácnak sem? Velem van a gond?

Figyelt kérdés

158 cm, 48 kg, hosszú fekete hátközépig érő ápolt hajam van, stílusom inkább sportos./farmer, kisbőrkabát stb.../ Értitek, hogy értem.Smink terén alapozót,szemcerkát,szempillaspirált használok,elég ritka amikor feltünően sminkelem ki magam. Mégsem találok magamnak egy srácot sem. Akik Nekem tetszenek sosem írnak vissza. De akik nem tetszenek az olyanok vannak dögivel.

Bennem van a hiba? :S :S :S Miért van ez? :(


2010. márc. 17. 20:13
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:

velem is ugyan ez van annyira idegesítő:D

h neked mi a jópasi azt nem tom.. de nálam az lehet a helyzet h én vagyok egy kikent p*csa aki szopik a bokorba mer azt parancsolja neki a srác...

akkor már inkább a kevésbé helyeskéket választom:D

2010. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
nem vagyok azXDXD bocsi elrontottamXD
2010. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:

Balszerencse, talán, de sok normális emberke jár-kel mindenhol szóval nyitott szemmel járj, és ne félj te is kezdeményezni!

Luw

2010. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Nekem a helyes pasik azok a tipikus csibészes, rosszfiúsak :) Bár változó...
2010. márc. 17. 20:17
 5/56 anonim ***** válasza:

énis normális vagyok :P

akk remélem ez nem vonatkozik rám :D

16F

2010. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Mostis kb. 3 napja írtam 1 srácnak aki nagyon tetszik. Erre nem írt vissza...de az adatlapom megnézte. Nem értem :S :( De volt már olyan esetem is, hogy csak arra kellettem többre nem. :S
2010. márc. 17. 20:18
 7/56 anonim ***** válasza:
tuti terhes vagy
2010. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:

"Akik Nekem tetszenek sosem írnak vissza"

Ha jól értelmezem akkor neten ismerkedsz???

Ha igen akkor próbálkozz meg az online világon kívül ismerkedni!Egy képet töltenél fel magadról kicsit könnyeben lehetne válaszolni a kérdésedre.

2010. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Aham értem miről beszélsz, a szokásos le sem szar semmit nem gondolkozik, és játsza a nagyfiút!Ilyenek mindenhol vannak, ezeket nem nagy szám megtalálni
2010. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Ez murphy törvénye. De nyugi az élet kemény.
2010. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!