Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy srácnak sem? Velem van a gond?

Figyelt kérdés

158 cm, 48 kg, hosszú fekete hátközépig érő ápolt hajam van, stílusom inkább sportos./farmer, kisbőrkabát stb.../ Értitek, hogy értem.Smink terén alapozót,szemcerkát,szempillaspirált használok,elég ritka amikor feltünően sminkelem ki magam. Mégsem találok magamnak egy srácot sem. Akik Nekem tetszenek sosem írnak vissza. De akik nem tetszenek az olyanok vannak dögivel.

Bennem van a hiba? :S :S :S Miért van ez? :(


2010. márc. 17. 20:13
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Dehogyisss nem csak neten! Vagyis úgyvan, hogy pl. vipen meg ilyen helyeken ha megtalálom azta srácot akit már kinéztem magamnak akkor ott kérem el az msn cimét majd msn-en megbesz a talit stb...
2010. márc. 17. 20:21
 12/56 anonim ***** válasza:
pesti vagy? :D
2010. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
aham xD
2010. márc. 17. 20:23
 14/56 anonim ***** válasza:
vhogy megéreztem x'D
2010. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:

első vok nekem is az ilyenek jönnek be:D


azt nem értem aki itt nyafog h neten ismerkedés honnan tudja biztosra h neten ismerkedtek meg(most nem a kérdező helyzetére gondolok)mer másoknál láttam ilyen beszolásokat..én is beszélgetek vagyis mostmár nem egy sráccal msn-en bár őt msn-en ismertem meg mer akkor még volt barátomXD

meg azér másabb ott beszélgetni élőbe mer akkor lehet h nem mondunk olyan dolgokat amit msnen merünk:D és igy máris jobban tudunk ismerkedni aztán 1-2 nap msnen beszélés utánna tali és ott dől el minden:D

2010. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:

Ja értem:)Akkor te még a normális kategóriába tartozol:)Már meg ijedtem azt hittem még egy "kretén" aki neten probálja meg meg találni élete párját, De szerintem probálkoz meg face to face ismerkedni!

Szóval akkor most már csak 1 kép kéne rólad és akkor tudnám véleményezni, hogy ha esetleg a kinézeteddel lenne probléma:)

2010. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

Én itt tuti nem rakom ki a linket :D :D

Privibe elküldöm vagy msn-en vagy én nemtudom!


Jah és az utolsó előttinek igaza van :D:D:DXD

2010. márc. 17. 20:27
 18/56 anonim ***** válasza:
msn-t nekemis elküldhetnéd :P
2010. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
Nah :D :D
2010. márc. 17. 20:30
 20/56 anonim ***** válasza:

hát én se raknék ki ide képet az biztos:D

kitudja h milyen ismerősök nézegetik ezt az oldalt azt másnap hallom vissza h láttalak gyakorikérdésekenmXD

2010. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!