Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek emiatt mér nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek emiatt mér nem kellek egy srácnak sem?

Figyelt kérdés
ahol lakok elég sokan azt terjesztik rólam h mekkora egy k*rva vok meg h mindnkivel összefekszek pedig még cs 7 sráccal feküdtem le. de mégse akar velem senki összejönni cs szexet akarnak és nem értem h mért. pedig elég jol nézek ki és téleg sok fiunak tetszem de akk meg mér...? én ezt nem értem. ha összejönnék vkivel tuti h nem csalnám meg cs gondolom ezt senki nem hiszi el. mit tegyek h végre összejöjjek vkivel? h tudnám végre elhitetni mindenkivel h nem is vok k*rva cs mindenfélét terjesztenek rólam?:/
2010. júl. 26. 17:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

17 évesen már 7 fiúval lefeküdtél?


Keress egy olyan fiút, akivel nem csak lefeküdtök, hanem előtérbe helyezitek az érzelmeket!


Remélem mihamarabb megtalálod a párod!


Sok sikert! :)

2010. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Úgy 2-3 havonta egy új pasi. Ne csodálkozz, ha annak tartanak, ami vagy.
2010. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

1,5 év alatt 7 srác, te tényleg ilyen buta vagy vagy csak teteted?? most őszintén szted mér tartanak qrvának?? eleve ez h 7 srác, azt még megérteném a 3 év alatt de h 1,5? xDDDD


túl könnyen kapható vagy, és hamar ki is dobnak mert megvolt az amire kellettél nekik, ha qrvának mondanak mások, akkor ne csodálkozz azon h mindenki csak annak akar majd használni!!!


próbálkozz vmi olyan sráccal akinek nem csak 2-3 hónapra kellesz!!

2010. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

17 évesen 7 pasi 1,5 év alatt

akkor ne csodálkozz :)

2010. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz... illetve, tudod hol van benned a gond? Ott, hogy így fogalmazol


"azt terjesztik rólam h mekkora egy k*rva vok meg h mindnkivel összefekszek pedig még cs 7 sráccal feküdtem le"


"pedig még cs 7 sráccal feküdtem le"

"még cs 7 sráccal"

Na itt a gond...

Amúgy, sztem túl hamar odaadod magad a pasiknak... Tehát vagy k*rva vagy, vagy szörnyen buta... De mivel állításod szerint k*rva nem vagy, így kizárásos alapon marad az ostobaság...sorry, de ezt mind, hogy így állnak hozzád a fiúk, magadnak köszönheted...!!

üdv 25/L

2010. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem sok normális srácnak szimpatikus, ha egy nő sok pasival feküdt össze, az ilyenektől csak szexet akarnak. a te korodban a 7 pedig relatíve elég sok. szerintem kezdj el más körökben ismerkedni, itt már leírtad magad, nem nagyon fog változni a véleményük. tudod, ha az embernek híre megy, azt már nem mosod le magadról. ezentúl meg ne feküdj le fűvel fával.

24 N

2010. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is 17 évesen 7 pasi elég sok..énis 17 vagyok és 3 volt abból 2 szerelmem volt...1 sajnos nem kellett volna.:s
2010. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Pfff büdös nagy k*rva vagy! 18 éves fiú vagyok megtehetném hogy összefeküdjek csajokkal de inkább maradok szűz addig míg nem találok egy szintén érintetlen belsőre tökéletes lányt.
2010. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

7 pasi másfél év alatt 17 évesen? Grat! (Y)

Nem értem min csodálkozol, egyszerűen te csak arra való vagy vagyis finoman szólva ribanc... :)

2010. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:

Hat en oszinten le irom a velemenyem.

Mindenki maskepp velekedik.Budos k-nak nem neveznelek,mert ez meg nem jelenti azt,kullonben is konnyu masra ilyent vetni h k.... A k-va az aki penzert arulja a testet.A sex jo dolog es nem ertem miert itelnek el egy lanyt azert mert 5nel tobb sraccal fekudt le,mikozben a fiuk meg dunak barkit es azzal mar nincs gond.En csak azt mondom neked,hogy te sz...r...j..a..l magasbol mas velemenyere mondjanak amit akarnak.Rosszabb ha bele eled magad.Legy maga biztos es ne add oda magad mindenkinek csak ha meg gyozodtel rolla,hogy meg erdemli.

2010. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!