Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Kissé bonyolult.

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és jó fél éve úgy érzem, valami bajom van, úgy érzem, mindig tele a hólyagom, gyakrabban kell pisilnem, stb, de nem jár fájdalommal vagy ilyesmi, de kicsit azért zavaró. Két orvosnál(urológus)is voltam, még tavaly, illetve mivel nem múlt most 7 hónap után is, egyik sem talált semmit, szerintük nincs bajom. Szexuális kapcsolatom még nem volt így még biztosan nem kaptam el semmit. Most viszont kialakulóban van valami, és nem tudom, ezt jelezzem-e? Orvos azt mondta minda2, nincs bajom, így nem is fertőzhetek, de én azt érzem, valami nem stimmel, de úgyse találna most más orvos se semmit. Szóval nem tudom, ha ezzel indítok egy lánynál az mindenképp gázos, ha meg nem, és esetleg mégis bajom van az nekem is kellemetlen, és félek emiatt kicsit kapcsolatot kezdeni most, de orvos meg úgyse talál semmit...
2010. júl. 26. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a prosztata fertőző lenne...
2010. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hipohonder vagy, ha nem hiszed menj el maszekon a dokihoz, perkálj pár ezret és tutira eltölt benned 20 percet.
2010. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom lehet hogy semmi bajod én naponta 2szer szoktam kimenni wc-re reggel és este de most az utóbbi hónapokban megnőtt napi 10re... ezen én nem aggódok ha hív a természet akkor hív:D és menni is kell. Ha a lánynak mondani szeretnéd akkor mond el de ne egyből csak ha már megbízol benne annyira hogy elmond neki ezt.
2010. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez csak ilyen pszichés dolog? A pisilést nagyban befolyásolják a gondolatok, szerintem azt próbáld ki, hogy kibírsz-e több órát, ha igen, nem lehet nagy gond.
2010. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kibírni kibírom, csak úgy érzem, nyom ott valami a hólyagnál/pénisznél, nem teljesen tudom eldönteni. Rohangálnom nem kell wc-re csak azért zavaró, az a fura érzés, mintha lenne benne valami mindig.
2010. júl. 26. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!