Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek higgyek? Nem értem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? Nem értem. (kissé bonyolult)

Figyelt kérdés
van egy pasi mindig azt mondja nekem hogy szép vagyok, okos, kedves, nőies, minden, és feltűnően sokszor beszél rólam másoknak, és van egy másik aki az expasim volt. ők ketten valamikor nagyon jó barátok voltak, de már nem azok az utóbbi időben(más sportegyesülethez kerültek). amikor a pasiról elmondtam az exemnek hogy tetszik nekem, és hogy hogyan udvarol miket mond, az exem (aki több évig ugye a barátja volt) ki volt akadva és azt mondta, hogy egy bulin a pasi azt mondta hogy mennyire előnytelen külsejű vagyok és ronda. most nem tudom kinek higgyek. nem tudom ki hazudik. az új pasi nagyon tetszik nekem nyilván elfogult vagyok vele szemben, de tényleg mindig ott sündörög körülöttem. az exemmel pedig haverok maradtunk, és mellette az szól hogy 3 éve ismerem. nem hiszem hogy hazudna. nagyon tetszik nekem az új pasi és félek belevágni, mert megriasztott az exem. vagy az exem féltékeny lenne és vetített volna?
2010. jún. 4. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ex nem véletlenül ex gondolom. Ha akarsz vmit az új pasitól zárd le teljesen a kapcsolatod az ex-el és tiszta lappal kezdj el nyomulni az újra. amíg az ex bekavar csak szenvedsz majd.
2010. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a bulin részeg volt, vagy nem akarta h az exed megtudja h bejössz neki. Vgy az exed féltékeny és ezért csinálja. Jó kérdés, de mi nem tudjuk neked megmodnani h kinek van iagaz, derítsd ki. Kicsit legyél közömbös a pasi irátn és ha nagyon törekszik, akkor biztos bejössz neki, vagy mondd el az exednek h milyen helyzetben vagy, és számítasz rá, h nem hazudik neked. Csak látod rajta ha hazudik ha egyszer jártatok vagy nem?
2010. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd a puding próbája az evés!Ne halgass te az exre, meg senkire. Majd látod milyen formában közelít az új srác. Azt te letudod szűrni.
2010. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tipikus expasi hozzáállás: nem kell már, de másé se legyen.

Javaslom, hogy mielőbb szakíts meg vele minden kapcsolatot, és ami a legfontosabb: ne vele beszéld meg a pasiügyeid!

2010. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ja azt nem irtam hogy az új pasinál rákérdeztem és azt mondta hogy az exem kavart be. de ez nem túl nyilvánvaló???

lehet hogy reflexből mondta.

2010. jún. 4. 12:29
 6/8 A kérdező kommentje:
nemtudom..........................ááááááááááááááááá
2010. jún. 4. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Harom lehetöseg van. Az egyik, hogy azert jart le teged annakidejen a pasi, mert tetszettel neki, es kicsit be akart sarozni hatha szakitotok, bar ez eleg gyenge elkepzeles.

A masik, hogy szimplan feltekeny volt, mert tetszettel neki.

A harmadik pedig, hogy az exednek meg mindig a szive csücske vagy, es nem akar elveszteni.

A kerdes azert faramuci, mert ha te mar nem szereted az exed, akkor sürgösen tisztaznod kell ezt vele. Ha pedig meg vonzodsz hozza, akkor nem szabad uj kapcsolatba kezdened, amig le nem zarod vele.

2010. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyértelmű, h az exed hazudik, nem akarja, hogy összejöjjön neked az új pasi...
2010. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!