Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne mondanom? (kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mondanom? (kissé bonyolult az ügy. )

Figyelt kérdés
Szóval... van egy dolog, amit szerintem el kéne mondanom a páromnak, mert nagyon feldobná, DE... beszéltem a dologról a nővérével, mivel nem voltam benne biztos, ő azt mondta, hogy ne mondjam el, mert így csak túlspannolja magát, éjjel-nappal ezzel fog foglalkozni és nagyon fáradt lesz, és ha erőlteti, az senkinek sem jó... ergo én úgy érzem, jó irányba befolyásolná az egészet a dolog, de Gabi (a nővére) szerint nem... Mi legyen? Én most is vele élek, Gabi most éppen angliában él, de rengeteget beszélgetnek, meg hát ugye a nővére aki gyerekkora óta vele van, csak jobban ismeri a reakcióit ilyesmikre, mint n, aki még nem voltam ilyen helyzetben... Szerintetek?
2010. aug. 2. 22:35
1 2
 1/14 nielindi ***** válasza:
attol is függ, h mi az a dolog, amit titkolsz.
2010. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Terhes vagy?? vagymi mert igy h nem tudjuk h mi az amit el akarsz mondani igy válaszolni se tudunk rá....:S
2010. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most mi a f_asz van?:DD
2010. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog?konnyebb lenne valaszolni...
2010. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát így nemigazán tudok/tudunk válaszolni, mert nem tudjuk miről van szó :)

Leírhatnád ha nem titok :O:D

2010. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem volt túl tiszta a dolog :D megpróbálom röviden átültetni valami szokásosra, mert így elég hosszú és bonyolult lenne... szóval:

Mondjuk... a párom programozó, én olvasni szktam csak a témában, nekem nem nagyon megy... a párom évek óta próbál megtanulni egy bizonyos programnyelvet, de van vele több problémája. Egyik éjszaka álmában beszélt és megoldotta az egyik főbb problémát, de nem emlékszik rá... amúgy szinte naponta szenved a programozással.


Na így kb érthető, remélem :) mégegyszer bocs, értelmezhetetlen volt így

2010. aug. 2. 22:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki...gondold el hogy ez neki milyen fontos lehet...
2010. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Először én is így gondoltam, de aztán jött a nővére... azt mondta, hogy ő nem mondaná el, mert csak túlspannolná magát vele, mert egyelőre még úgysem menne ez hosszútávon, csak kifárasztaná magát vele... (itt újra kiemelném, hogy nem programozásról van szó, csak arra a legegyszerűbb átültetni, hogy érthető legyen mindenki számára)
2010. aug. 2. 22:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok... De ha ez "olyan fontos" neki akkor majd késöbb elgondolkozol mi lett volna ha.... nah ezért már megéri elmondani azt lesz ami lesz ...legalább egy idöre boldog lesz a párod
2010. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor kedves előző, Te az én véleményemet erősíted :) Köszönöm a választ!


Várok ám más véleményeket is! (Félre ne értsétek, nem arról van szó, hogy nem tudok a saját lábamra állni az ügyben, csak szeretnék hallani érveket és ellenérveket a dologgal kapcsolatban... elvégre nagyon sok dolog van, ami esetleg magamtól nem jut eszembe, de egy kívülállónak azonnal feltűnik a szituációval kapcsolatban.)

2010. aug. 2. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!