Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne mondanom? (kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mondanom? (kissé bonyolult az ügy. )

Figyelt kérdés
Szóval... van egy dolog, amit szerintem el kéne mondanom a páromnak, mert nagyon feldobná, DE... beszéltem a dologról a nővérével, mivel nem voltam benne biztos, ő azt mondta, hogy ne mondjam el, mert így csak túlspannolja magát, éjjel-nappal ezzel fog foglalkozni és nagyon fáradt lesz, és ha erőlteti, az senkinek sem jó... ergo én úgy érzem, jó irányba befolyásolná az egészet a dolog, de Gabi (a nővére) szerint nem... Mi legyen? Én most is vele élek, Gabi most éppen angliában él, de rengeteget beszélgetnek, meg hát ugye a nővére aki gyerekkora óta vele van, csak jobban ismeri a reakcióit ilyesmikre, mint n, aki még nem voltam ilyen helyzetben... Szerintetek?
2010. aug. 2. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem én ismerlek téged (bocs az offért)
2010. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem mond meg, mert biztosan ha már a problémával álmodik, akkor nem tudja egyszerűen a problémát elfelejteni, s az agya este ahelyett, hogy pihenne, inkább problémákat old meg.Mond el neki, tuti, hogy örülni fog,vagy azt mondaná, hogy hülyeség az egész.

De csak akkor mond el neki, amikor kipihent, így nem fogja túlhajtani magát.

2010. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

23:21 - Mondj egy nevet :D


Kedves Utolsó: Lehet,hogy a változás csak átmeneti... nem tökéletes hasonlat ide a programozás, bár ez a legjobb :) Mindenesetre már most megy a "mi lenne ha", ezért is tettem fel a kérdést... Legszívesebben elmondanám, csak... általában Gabinak igaza van és nem akarom, hogy "tönkretegye magát", csak azért, mert én nem voltam képes tartani a szám :S

2010. aug. 3. 00:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Mondd el. Én elmondanám lesz ami lesz. Ha megoldotta és te hallotad akkor mond már el, mert ha többet küszködik ezzel és akkor mondod el amikor már fel akarja adni nagyon pipa lesz, hogy csak akkor mondtad el.
2010. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!