Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, mit szólnátok, ha--->?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit szólnátok, ha--->?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtöket más pasi leszólná mikor együtt vagytok és ti meghallanátok?Mondjuk olyat szólna be,hogy de ronda,vagy hogy néz ki?Idegesek lennétek,vagy ti éreznétek magatokat rosszul?Kíváncsi vagyok ilyen helyzetben mit reagálnátok?Köszi a válaszokat!
2010. júl. 26. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az én barátnőmet szólnák le akkor tuti betörném a gyerek orrát.... Mert minek kell beleszólnia mások életébe ha nekem ő tetszik akkor őtetszik és nem érdekel mások véleménye. Ja és ez tuti rosszul esne a lánynak is ha valaki leszólná őt.

19F

2010. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

az én barátnőmnek örökké csak beszólogatnak...:S

de ha kétlépéssel közelebb megyek a gyerekhez akkor már kussba marad és bocsánatotkér.../ 3év gyúrás 2év önvédelem / szval jah....:D:D

17/F

2010. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pofonb*sznám egy péklapáttal az illetőt...jahm hogy nincs péklapátom? Sebaj, megy a gyomros :D
2010. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ kicsoda, mert ha pl. Remi Bonjasky szólná le, akkor nem tennék semmit, különben visszarúgna a múlt századba. XD
2010. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ütném borulna...
2010. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy beszólok a parasztnak vagy összeverem.
2010. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én 15 éves vagyok de 2 éve gyurok szoval a 25 éves degenerált faszjankókat leverném ha beszolnának,

Mercikémnek *___* .

15 / Fiúúú

2010. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha fiú lennék elküldeném melegebbre a másik srácot.

A barátomtól meg elvárom, hogy megvédjen :)

19L

2010. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17:41: Azért ne ájuljál el, mert te gyúrsz. XD


Nem mondták még, hogy a térfogat nem minden. A kondigép nem térdeli mellbe az embert és töri el a csuklóját.

2010. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17:55 hagyd már szegényt...tuti belinkelte Mercikének is :) ne itt oltsuk őt.
2010. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!