Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mit szólnátok ha a barátnőtök ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Feküdtük egymást karolva a bnőmmel. Elkeztem csókolgatni a száját, mert nagyon szeretek csókolózni... dehát kinem. A bnőm nem nagyon akart mint álltalába mindig, próbálkoztam hátha emgjön a kedve, mondogatta h jolvan msotmár elég lesz. Erre hozzámvágja hogy ,,Mivan abzshatnékod van?,, :SSS

Na erre berágtam és eljöttem mondván hogy hogy mondhat ilyet:S Várok nem hív telefonfon. Felhívom hallom a hangján hogy lehangolt. Vmit modntam neki egy picit hangosabban erre mondja h ne emeljem fel a hangom mert lerakaja a telefont:S Meg mondta h elmegyek suliba hazajövök oszt tiszta ideg vagyok:( ami nem igyvan, azért szeretem csókolgatni mert szeretem. Dehát mégis hogy mondhat ilyet? Erre mondja hogy ez olyan szó(Mivan bazshatnékod van?) hogy rosszul esik? Neki ez természetes aztmondja:S Ma is vittem neki egy szál rózsát, és ez a hála. De annyit nem mondott volna h bocsássak emg neki de még lelkiismeret furdolása sincs. 2.5 éve vagyunk együt. Nem az első ilyen, korábban is az volt a gond h én midnig csókolgattam volna ő meg nem. Mi lenne a legjobb megoldás?


2010. márc. 2. 21:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Nem azért, de megérthetnéd a barátnodet!! Olyan vagy mint egy kislány... Lehet, hogy csak viccbol mondta, és ne csodálkozz, ha nem hív fel mikor így viselkedsz!
2010. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
szerintem megjött neki
2010. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Dymo ***** válasza:
ebbe most mi volt a nagy cucc?
2010. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
szerintem meg a kérdezőnek jött meg.
2010. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Time to say Goodbye
2010. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem viccből mondta. Nemtudom ti hogyan reagálnátok rá, de nyilván nincs senkitek. Van ez igy
2010. márc. 2. 21:34
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

LOL 4.:DDD

Érzékeny vagy, vissza kellett volna mondani h "Miért, mikor nincs?"

2010. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

Ha nekem ilyent mondana füligérne a szám és nagyokat bólogatnék...

Vagy ha nem akkor csak csókolgatnám tovább és mondanám, hogy nem, csak úgy szeretlek...


Nem értem, hogy min akadtál ki... Szerintem nem mondott sértőt...

Másrészt a virágot rohadtul ne azért vidd, hogy legyen "hála"...


Kérjél tőle bocsánatot, hogy így felkaptad a vizet csak neked furcsa volt ez a nyers megfogalmazás...

2010. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd ott a pébe,hülye liba,ha nem veszi észre,h csak szereted őt.Ha meg ennyire beképzeli magának,h mindent csak azért csinálsz,mert meg akarod dönteni,akkor ráférne már egy igazi odab@szós kúr@s!
2010. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
59%
hát én a helyedben meg mondanám neki h szeretem és azért akarok wele lenni. két és fél év után hagy legyen már baszhatnékod.:O. de most komolyan..
2010. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!