Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mit szólnátok ha a barátnőtök ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Feküdtük egymást karolva a bnőmmel. Elkeztem csókolgatni a száját, mert nagyon szeretek csókolózni... dehát kinem. A bnőm nem nagyon akart mint álltalába mindig, próbálkoztam hátha emgjön a kedve, mondogatta h jolvan msotmár elég lesz. Erre hozzámvágja hogy ,,Mivan abzshatnékod van?,, :SSS

Na erre berágtam és eljöttem mondván hogy hogy mondhat ilyet:S Várok nem hív telefonfon. Felhívom hallom a hangján hogy lehangolt. Vmit modntam neki egy picit hangosabban erre mondja h ne emeljem fel a hangom mert lerakaja a telefont:S Meg mondta h elmegyek suliba hazajövök oszt tiszta ideg vagyok:( ami nem igyvan, azért szeretem csókolgatni mert szeretem. Dehát mégis hogy mondhat ilyet? Erre mondja hogy ez olyan szó(Mivan bazshatnékod van?) hogy rosszul esik? Neki ez természetes aztmondja:S Ma is vittem neki egy szál rózsát, és ez a hála. De annyit nem mondott volna h bocsássak emg neki de még lelkiismeret furdolása sincs. 2.5 éve vagyunk együt. Nem az első ilyen, korábban is az volt a gond h én midnig csókolgattam volna ő meg nem. Mi lenne a legjobb megoldás?


2010. márc. 2. 21:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%

ha undorodik tőlem a csajom..hát kur.va jó lehet..

gratulálok :D

2010. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy undorodik?
2010. márc. 2. 21:54
 23/26 anonim ***** válasza:
38%
mégse akar veled dugni csak 1 héten 1x
2010. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
39%

szia!


Ez a lány már marhára nem az a lány akit te megismertél egykor. Már nem kíván úgy mint régen és már egyáltalán nem úgy viszonyul hozzád. Nem szeret. Lehet mást szeret. És igen nem vagy már neki elég férfi. A tenyereden szeretnéd hordozni csak nem veszed észre azt, hogy neki nem erre lenne szüksége.

Lehetsz te a világ legjobb pasija akkor sem kíván már szexuálisan mert egyszerűen nem vagy izgalmas a számára. Az a baj ezzel a csajjal, hogy k*rvára nem őszinte veled és nincs benne annyi, hogy ezt el is mondja neked. Ez a sajnálatos.


Jahh ne feledd "minden nő egy mocskos r*banc"...


evvan, sajnos.


Amúgy igen én is kiakadtam volna ha ilyet mondd nekem. És ez a természetes. És az mégtermészetesebb, hogy egy szerelmes nő nem mondd ilyet a párjának.


De amit én csinálnék így a mostani tapasztalataim után :D - nos én megcsalnám nem egy két nővel...és utána talán részletes beszámolót is tartanék neki :D És elmondanám, hogy milyen jó volt kefélni velük - és hogy értsen meg, hogy nekem szükségem volt rá, csak ő képtelen volt ezt megérteni pedig te szóltál előre...:D Azt is elmondhatod, hogy totálisan beleszerettél egy másik lányba, és úgy kezd el Isteníteni a másik csajt ... :D


Na jó..ezt talán mégsem érdemli meg, de oszd el kettővel és uccu neki :D

2010. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szereny velemenyem szerint , ha osszehazasodnatok, 99.999999999%-os eselyetek lenne a valasra. A tartos kapcsolat egyik lenyeges eleme a kedveskedes, a csokolgatas stb., ha ezt mar most nem igenyli, akkor nem parja vagy, csak (bocsi) baszotarsa, es igy csak 2 valasztasod lehet: vagy dugod mint egy libat(amig engedi) vagy dobod,mint egy csikket(akar engedi, akar nem)!

JOVOKEP=0

2010. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
még egy előző komizóü vagyok, bocsi hogy azt irtam hogy baszhatnékod, de azért irtam, mert ő ezt kérdezte. hogy "mivan baszhatnékod van?" és erre irtam..
2010. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!