Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mit szólnátok ha a barátnőtök ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Feküdtük egymást karolva a bnőmmel. Elkeztem csókolgatni a száját, mert nagyon szeretek csókolózni... dehát kinem. A bnőm nem nagyon akart mint álltalába mindig, próbálkoztam hátha emgjön a kedve, mondogatta h jolvan msotmár elég lesz. Erre hozzámvágja hogy ,,Mivan abzshatnékod van?,, :SSS

Na erre berágtam és eljöttem mondván hogy hogy mondhat ilyet:S Várok nem hív telefonfon. Felhívom hallom a hangján hogy lehangolt. Vmit modntam neki egy picit hangosabban erre mondja h ne emeljem fel a hangom mert lerakaja a telefont:S Meg mondta h elmegyek suliba hazajövök oszt tiszta ideg vagyok:( ami nem igyvan, azért szeretem csókolgatni mert szeretem. Dehát mégis hogy mondhat ilyet? Erre mondja hogy ez olyan szó(Mivan bazshatnékod van?) hogy rosszul esik? Neki ez természetes aztmondja:S Ma is vittem neki egy szál rózsát, és ez a hála. De annyit nem mondott volna h bocsássak emg neki de még lelkiismeret furdolása sincs. 2.5 éve vagyunk együt. Nem az első ilyen, korábban is az volt a gond h én midnig csókolgattam volna ő meg nem. Mi lenne a legjobb megoldás?


2010. márc. 2. 21:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

majd én adok normális választ :9

illetve egy kérdés: nem lehet, h a bnőd utálja a romantikát?

én pl behányok tőle, lány létemre :D

értékelhetne egy kicsit jobban, de erre magától nem fog rájönni, maximum akkor, ha otthagyod.

2010. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
baszhatnékod is volt?
2010. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De őszintén azért a baszhatnák szó helyett lehetett volna azt is mondani h szexelni, vagy szerelmeskedni... na mind1. Hogy min akadtam ki? NEmtudom hogy nektek hogy esne ha szívből puszilgatnátko és a fejetekhez vágná ezt.
2010. márc. 2. 21:37
 14/26 A kérdező kommentje:
hetente egyszer van szex. Megse merem már neki emliteni h szexelnék e hétköznap.
2010. márc. 2. 21:38
 15/26 anonim ***** válasza:

szerintem üljetek le és beszéljétek meg, hogy kinek mi nem jó, és kinek min kéne változtatni:)


egyébként lány vagyok, de sosem mondanék ilyen a barátomnak, főleg ha imádom..

2010. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
38%
egyértelmű,hogy a pasik ok nélkül nem szeretgetnek senkit,baszni akartál, akkor mit vagy úgy felháborodva???
2010. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
nagy kretén vagy te:D gondolom egy számítógépelőtt ülő 120 kilós pattanásos arcú mangalica vagy aki még csak képen látott pináát:D
2010. márc. 2. 21:44
 18/26 anonim ***** válasza:
38%
ja te meg egy nyomorék akivel a csaja undorodik lefeküdniD:DD
2010. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
még mindig jobb mint ha a helyedbe lennékxd
2010. márc. 2. 21:47
 20/26 anonim ***** válasza:

mindketten nagyon értelmesek vagytok, ha így és itt akarjátok "oltani" egymást.

Különben azt meg tényleg nem értem, hogy bunkó válaszokat minek kell ide írni. Tartsd magadba ha ennyire "értelmes" vagy..

2010. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!